reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Niestety nie wiem, bo nie robię testów owu, ani nie mierze temperatury. Ale miesiąc temu miałam cykl 31 dni. Według tego jestem 3 dni po terminie. Ale wiadomo jak to z cyklami, czasem się przestawiają. Bo średnią długość cykli pokazują mi 33dni. [emoji23] czyli owulacja mogła być między 13–15 marca.
To nie testujesz jeszcze?
 
reklama
Ja też przy tabletkach antykoncepcyjnych nie miałam w ogóle libido. Potem miałam założonego implanta w ramieniu na 3 lata i też tragedia. Libido na poziomie minus 100. Seks uprawialiśmy raz na parę miesięcy 🙄
Także nigdy nie mam zamiaru wracać do żadnej antykoncepcji hormonalnej.
Teraz mam wielką ochotę, zdaża się, że kochamy się codziennie, a nawet dwa razy, albo rano a i tak do wieczora cały dzień myślę o seksie 😅 w tym miesiącu troszkę się hamowaliśmy podczas owu, żeby nie osłabiać plemników. Ginekolog doradził seks raz na dwa dni i tego się trzymaliśmy w okolicach owu. Poza tym te oczekiwanie też jest fajne :-D
Natomiast jeśli ktoś ma małe libido, a stara się o dziecko to spróbowałabym korzeń Maca. Pisałam o nim parę dni temu. Ja mam zamiar kupić bo ma super opinie. Polecany na spermatogeneze, ale i na cały organizm. Przeciwdziała zmęczeniu, dla osób pracujących umysłowo, dla sportowców. I właśnie w opiniach widziałam, że bardzo podnosi libido 😉 chociaż chce kupić że względu na rzekome podnoszenie płodności
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym śluzem. Otóż dziś a dokładnie przed momentem zauważyłam dużo śluzu jak białko jaja czy to znaczy że owulacja wystąpi dzisiaj?
PS. Według dnia cyklu dziś mi przypada owulacja wcześniej śluz był wodnisty dziś jest właśnie taki jak napisałam wyżej.
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym śluzem. Otóż dziś a dokładnie przed momentem zauważyłam dużo śluzu jak białko jaja czy to znaczy że owulacja wystąpi dzisiaj?
PS. Według dnia cyklu dziś mi przypada owulacja wcześniej śluz był wodnisty dziś jest właśnie taki jak napisałam wyżej.
Ja sie sluzem nie zbyt kieruje bo nie jestem w stanie po nim dojsc do tego czy bedzie owu czy nie. Ale ten jak bialko jaja to plodny napewno. Mozna dzialac.
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym śluzem. Otóż dziś a dokładnie przed momentem zauważyłam dużo śluzu jak białko jaja czy to znaczy że owulacja wystąpi dzisiaj?
PS. Według dnia cyklu dziś mi przypada owulacja wcześniej śluz był wodnisty dziś jest właśnie taki jak napisałam wyżej.
Prawdopodobnie tak. Chociaż szczyt śluzu może wystąpić ponoć też +/-3 dni.
Mi się wydaje, że u mnie szczyt występuje często 2, 3 dni przed owu
 
Ja też przy tabletkach antykoncepcyjnych nie miałam w ogóle libido. Potem miałam założonego implanta w ramieniu na 3 lata i też tragedia. Libido na poziomie minus 100. Seks uprawialiśmy raz na parę miesięcy [emoji849]
Także nigdy nie mam zamiaru wracać do żadnej antykoncepcji hormonalnej.
Teraz mam wielką ochotę, zdaża się, że kochamy się codziennie, a nawet dwa razy, albo rano a i tak do wieczora cały dzień myślę o seksie [emoji28] w tym miesiącu troszkę się hamowaliśmy podczas owu, żeby nie osłabiać plemników. Ginekolog doradził seks raz na dwa dni i tego się trzymaliśmy w okolicach owu. Poza tym te oczekiwanie też jest fajne :-D
Natomiast jeśli ktoś ma małe libido, a stara się o dziecko to spróbowałabym korzeń Maca. Pisałam o nim parę dni temu. Ja mam zamiar kupić bo ma super opinie. Polecany na spermatogeneze, ale i na cały organizm. Przeciwdziała zmęczeniu, dla osób pracujących umysłowo, dla sportowców. I właśnie w opiniach widziałam, że bardzo podnosi libido [emoji6] chociaż chce kupić że względu na rzekome podnoszenie płodności

Pamietasz ile Ci zajelo od wyciagniecia implantu do @ ? ;)
 
Właśnie ja od 4 miesiący codziennie że tak ujme badam śluz i pierwszy raz mam tak obfity i typowo plodny. Mam też bóle owulacyjne ale one zawsze występują 1 dzień po tym jak kalendarzowo wypada owulacja. Od 11 dc śluz był wodnisty a dziś w 16 dc zrobił się typowo jak białko jaja stąd już mam dylemat.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry