reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nie pamiętam dokładnie, ale dosyć szybko z miesiąc może i potem w miarę cykle regularne. A Ty też masz implanta? Jak stoisz z libido po nim? [emoji16]Bo też mnóstwo dziewczyn na to narzeka

Wyciagnelam 20stego.
Nie mialam problemu z libido. Ja mialam ochote zawsze i wszedzie :D jedynie mialam cyste w piersi, biopsje robiona. Lagodna zmiana. I te wahania nastrojow...

A Ty Madzia nadal czekasz na @?

Tak, jeszcze czekam. Ale mam objawy typowo @ teraz :)
 
reklama
dziewczyny a jak to jest z waszą ochotę
ja libido mam średnie no i nie zawsze ochota na sex jest
jak sobie z tym radzicie
U mnie tak różnie z tym libido. Czasem jest tak, że mamy dłuższą przerwę od seksu a czasem zdarza nam się kilka dni pod rząd mieć ochotę ;) na szczęście w dni płodne ta ochota zazwyczaj jest
 
Dziewczyny póki co mam objawy tkliwe bardzo sutki, nawet jak lekko się otrę. Temperatura ciała od owulacji utrzymuje się na poziomie 37, ale mówię o mierzeniu pod pachą. Czy ktoś tak miał? Brzuch mnie lekko kłuje po prawej stronie i nieraz trochę plecy. Ale myślę, że plecy od tego leżenia i nic nie robienia przez większość czasu. 🤣 w piątek przed 22 jak oglądałam tv to walczyłam ze sobą żeby nie zasnąć a i tak padłam „ze zmęczenia” od razu zasnęłam. Wczoraj przed snem było mi trochę niedobrze. No i przyznam, że trochę ochota na seks mi spadła. To na bank urojenia. 🤯[emoji22]
Na dwoje babka wróżyła ;)
 
Wyciagnelam 20stego.
Nie mialam problemu z libido. Ja mialam ochote zawsze i wszedzie :D jedynie mialam cyste w piersi, biopsje robiona. Lagodna zmiana. I te wahania nastrojow...



Tak, jeszcze czekam. Ale mam objawy typowo @ teraz :)
O to fajnie, że nie miałaś problemów 😉 a cysta to chyba się może normalnie też zrobić 🙂
 
reklama
Do góry