reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A ja dzisiaj jestem trochę zaniepokojona wycofaniem się moich ciążowych objawów. W nocy nie wstawałam na siku, w dzień brzuch już nie bolał tak jak wcześniej, jest po 22 a ja jeszcze nie śpię. Oby to nie świadczyło o kolejnym poronieniu bo ile można..
 
A ja dzisiaj jestem trochę zaniepokojona wycofaniem się moich ciążowych objawów. W nocy nie wstawałam na siku, w dzień brzuch już nie bolał tak jak wcześniej, jest po 22 a ja jeszcze nie śpię. Oby to nie świadczyło o kolejnym poronieniu bo ile można..
Podobno to normalne, że czasem objawy znikają na parę dni 😉
 
A ja dzisiaj jestem trochę zaniepokojona wycofaniem się moich ciążowych objawów. W nocy nie wstawałam na siku, w dzień brzuch już nie bolał tak jak wcześniej, jest po 22 a ja jeszcze nie śpię. Oby to nie świadczyło o kolejnym poronieniu bo ile można..

Najgorsze sa wlasnie takie schizy.. Najlepiej miec ukochana osobe ktora Cie uspokaja.. Ale nie mozemy zle teraz myslec. Nasze nerwy wplywaja na nasze Okruszki wiec mysl pozytywnie. Napewno wszystko Ci sie zaczyna normowac.. :-) Mnie jak mocno bolaly jajniki... a nie wiedzialam ze jestem w ciazy mocno sciskalam zeby. Tabletki tylko minimalizowaly bol. A odkad zrobilam test to jak reka odjal.. a te bole trwaly jakies 1,5 tyg..
 
reklama
Do góry