reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy si臋 o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieli艣my prze艂o偶y膰 z dzisiaj Do艂膮cz .

UWAGA. Link do nagra艅 ze specjalistami!

Na razie z po艂o偶n膮, pediatr膮 i ginekologiem po艂o偶nikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzie膰.

Wiadomo艣ci, rozmowy, wsparcie Do艂膮cz.

reklama

Staraczki - I po艂owa 2020 roku

margaretka89

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
14 Luty 2020
Post贸w
222
Rozwi膮zania
0
Jedna zjad艂a tak膮 zupe i zasz艂a 馃槄

Teraz ka偶dy je og贸rkow膮 w owulke + zmienia avatar :rofl2:

Liiiipa :(

Ja za 10 dni mam termin @. ;) Zn贸w w oczekiwaniu na morze czerwone, ale za Was kobicinki trzymam kciukasy :)

Szare myde艂ko jest okey, delikatne i antybakteryjne.

Stosowa艂am tez kiedy艣 p艂yn niebieski Ziaji i tez nigdy nie mia艂am stan贸w zapalnych czy co艣 w ten dese艅.
Zielony p艂yn z ziaji z nagietkiem jest super. Jak mia艂am zapalenie p臋cherza i wszystko mnie piek艂o to chwil臋 po umyciu przestawa艂o. Za ka偶dym razem jak mam jakie艣 podra偶nienie to on 艂agodzi. Najlepszy p艂yn jaki mia艂am i w sumie polecony lata temu przez lekark臋, po tym jak mia艂am nawracaj膮ce zapalenie p臋cherza.

reklama

margaretka89

Do艂膮czy艂(a)
14 Luty 2020
Post贸w
222
Rozwi膮zania
0
Te偶 czekam na testowanie. Za 10dni spodziewana @ ale planuje testowa膰 1-2 dni wcze艣niej ;)

Za miesi膮c ko艅cz臋 28 lat. Jestem 1,5 roku po 艣lubie. Chcia艂abym mie膰 ju偶 male艅stwo na 艣wiecie.. By艂am raz w ci膮偶y. Poronienie by艂o ciosem dlatego teraz si臋 nie nastawiam..
Ja jestem 5,5 roku po 艣lubie. Wcze艣niej nie mieli艣my warunk贸w stara膰 si臋 o dziecko, chocia偶 w艂a艣ciwie od razu chcia艂am. Teraz dopiero u艣wiadomi艂am sobie, 偶e w艂a艣ciwie to tyle czasu stracili艣my... W sensie nie stracili艣my, ale ju偶 by艣my mo偶e mieli dziecko, gdyby艣my si臋 mogli zacz膮膰 stara膰 wcze艣niej. A mo偶e wi臋cej ni偶 jedno. Ja bym chcia艂a mie膰 wi臋cej dzieci. A boje si臋, 偶e jak tak d艂ugo zejdzie z pierwszym to wi臋cej ju偶 mie膰 nie zd膮偶臋..

D1407

Do艂膮czy艂(a)
10 Pa藕dziernik 2018
Post贸w
680
Rozwi膮zania
0
Hej ;) przycupne u was bo w艂a艣nie zaczynamy starania o 2gie male艅stwo ! Jestem mama 8,5 miesi臋cznej Emilki i marzy nam si臋 ju偶 drugie male艅stwo tylko ze nocami karmie piersi膮 i nie mam regularnych miesi膮czek wiec zobaczymy jak to b臋dzie :) powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie

wiola0904

Do艂膮czy艂(a)
11 Stycze艅 2020
Post贸w
1 494
Rozwi膮zania
0
Co do p艂yn贸w, pomimo, 偶e wiem, 偶e nie sa najzdrowsze to jednak nie wyobra偶am sobie 偶eby p艂ynu do higieny intymnej nie u偶ywa膰 w og贸le. U偶ywam Lactacydu od kilku lat i mog臋 go szczerze poleci膰. Pomimo, 偶e jestem do艣膰 wra偶liwa tam na dole i 艂atwo u mnie o infekcje, Lactacyd w艂a艣nie by艂 pierwsz膮 desk膮 ratunku, skuteczn膮, no i nie ukrywam, 偶e lubi臋 czu膰 si臋 po prostu 艣wie偶o :)

rossig

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
5 Kwiecie艅 2019
Post贸w
126
Rozwi膮zania
0
A bo jakos tak nie chcia艂am wrzuca膰 zdj臋cia 馃槄
Musia艂am oczywiscie zrobi膰 dwa testy bo jednemu nie uwierzy艂am:)
Super, gratuluj臋 馃槏馃コ
Hej ;) przycupne u was bo w艂a艣nie zaczynamy starania o 2gie male艅stwo ! Jestem mama 8,5 miesi臋cznej Emilki i marzy nam si臋 ju偶 drugie male艅stwo tylko ze nocami karmie piersi膮 i nie mam regularnych miesi膮czek wiec zobaczymy jak to b臋dzie :) powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie
Witaj 馃槈

Piernik98

Do艂膮czy艂(a)
29 Luty 2020
Post贸w
306
Rozwi膮zania
0
U mnie jednak zaczyna sie jakas infekcja, cos tam mnie zaczyna swedziec na dole i jest lekko napuchniete...boze znowu to samo 馃槶 Co teraz? Juz mi rece opadaja...lekarz mnie nie przyjmie tylko z infekcja. Isc do apteki poprosic o cos bez recepty dopochwowo? Tylko jestem jakos 5 dni po owulacji i teraz nie wiem czy czyms nie zaszkodze jesli by sie udalo 馃樀馃様

Ostatnia edycja:

Magdusia88

Do艂膮czy艂(a)
17 Listopad 2019
Post贸w
179
Rozwi膮zania
0
U mnie jednak zaczyna sie jakas infekcja, cos tam mnie zaczyna swedziec na dole i jest lekko napuchniete...boze znowu to samo Co teraz? Juz mi rece opadaja...lekarz mnie nie przyjmie tylko z infekcja. Isc do apteki poprosic o cos bez recepty dopochwowo? Tylko jestem jakos 5 dni po owulacji i teraz nie wiem czy czyms nie zaszkodze jesli by sie udalo
Ja bra艂am kwas mlekowy w ci膮偶y. Pomaga na utrzymanie flory, mo偶esz profilaktycznie stosowac.
Na infekcje w ci膮偶y bra艂am vagical - wyci膮g z nagietka.
Bra艂am jeszcze kadefungin, ale nie wiem czy to jest w Polsce dost臋pne pod t膮 nazw膮 - substancja czynna clotrimazol. Dla kobiet w ci膮偶y bezpieczne.

reklama

martini31

Do艂膮czy艂(a)
25 Stycze艅 2018
Post贸w
3 520
Rozwi膮zania
0
Na pewno Verona :) ale wydaje mi sie ze komus jeszcze.

Za mna wtedy zurek chodzil i robienie kotletow z 5 kilo ziemniakow
Czyli na upartego tez cos kwasnego :)
Ja w grudniu, sporo przed 艣wi臋tami robi艂am bigos. Jak si臋 p贸藕niej okaza艂o by艂am w ci膮偶y wi臋c te偶 mia艂am smaka na kwa艣ne :)

Do g贸ry