reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja miałam objawy już w dni płodne dużo śluzu tego lepkiego przezroczystego a żądło kiedy go widziałam u siebie. Z tydzień przed @ kulo mnie bardzo jajnik ze chodzić aż nie mogłam. 3 - 4 dni przed @ cycki obrzmiałe bardzo bola. Test zrobiony dzień przed spodziewana @ Zobacz załącznik 1098986 nie wierzyłam wiec po godzinie zrobiłam drugi Zobacz załącznik 1098987 zadzwoniłam od razu do gina kazał mi mierzyć temp codziennie rano tam na dole i dziś wizyta o 14:30. Oczywiście został mi ostatni test wiec zrobiłam wczoraj Zobacz załącznik 1098988 bardzo się martwię bo długo się staraliśmy byłam tu na forum w 2016 roku i nigdy nie widziałam 2 kresek :( bardzo jestem ciekawa bety. Ten miesiąc miałam jakieś takie wewnętrze przeczucie bo czułam się już w owulacje napuchnięta wydenta.
Po tylu latach starań należy ci cie jak psu buda! Trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze! Powodzenia u lekarza [emoji6][emoji6][emoji6]
 
Ja dwa dni temu po raz pierwszy w życiu po 3 i pół roku starań. Wczoraj test powtórzyłam pozytywny. Dziś wizyta u gina na 14:30 zapewne badanie krwi itd wiec już cała noc się męczyłam myśli chcą mnie zjeść oby wszystko było dobrze. Trzymam za nas kciuki. A Ty jaka beta ? Już coś wiadomo ?

@Magdusia88 i @sangria11 i @martini6 gratuluje :-)

Hej.. Ja bety nie mam gdzie zrobic bo labolatoria nieczynne u mnie :-(
 
Już nie raz widziałam niewidzialne drugie kreski, dlatego byłam w szoku, jak ta pojawiła się od razu po nasikaniu :D
Powtórzę test w czwartek i zobaczymy. Jeszcze nie skaczę z radości, staram się podchodzić do tego spokojnie. Ale Staremu od razu pobiegłam pokazać 😂
 
reklama
Do góry