reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Już nie raz widziałam niewidzialne drugie kreski, dlatego byłam w szoku, jak ta pojawiła się od razu po nasikaniu :D
Powtórzę test w czwartek i zobaczymy. Jeszcze nie skaczę z radości, staram się podchodzić do tego spokojnie. Ale Staremu od razu pobiegłam pokazać [emoji23]

Trzymam mocno kciuki ja we wtorek miałam jeszcze biel vizira a już w sobotę kreska 🥰 i podobno do Twojej a potem już same ciemne wiec trzymam mocno kciuki !!
 
reklama
Ja miałam objawy już w dni płodne dużo śluzu tego lepkiego przezroczystego a żądło kiedy go widziałam u siebie. Z tydzień przed @ kulo mnie bardzo jajnik ze chodzić aż nie mogłam. 3 - 4 dni przed @ cycki obrzmiałe bardzo bola. Test zrobiony dzień przed spodziewana @ Zobacz załącznik 1098986 nie wierzyłam wiec po godzinie zrobiłam drugi Zobacz załącznik 1098987 zadzwoniłam od razu do gina kazał mi mierzyć temp codziennie rano tam na dole i dziś wizyta o 14:30. Oczywiście został mi ostatni test wiec zrobiłam wczoraj Zobacz załącznik 1098988 bardzo się martwię bo długo się staraliśmy byłam tu na forum w 2016 roku i nigdy nie widziałam 2 kresek :( bardzo jestem ciekawa bety. Ten miesiąc miałam jakieś takie wewnętrze przeczucie bo czułam się już w owulacje napuchnięta wydenta.
Piękne kreseczki! Ale super 😁 😉
 
O kurczę ja tak samo,
Identycznie [emoji44] testu jeszcze nie robiłam, cały czas czekam...

To działaj :p czyli masz jak ja dzisiaj 34 dzień a test robiłam w sobotę i była już kreska to są testy z soboty
IMG_6980.JPG
. A to już z dzisiaj
IMG_6984.JPG
a jeszcze we wtorek miałam biel mega biel ;p ale kłuje mnie ciagle brzuch ciągnie na dół, a cycki mi wybuchną za raz :p
 
To działaj :p czyli masz jak ja dzisiaj 34 dzień a test robiłam w sobotę i była już kreska to są testy z soboty Zobacz załącznik 1099014. A to już z dzisiaj Zobacz załącznik 1099015 a jeszcze we wtorek miałam biel mega biel ;p ale kłuje mnie ciagle brzuch ciągnie na dół, a cycki mi wybuchną za raz :p

Mi 2 kreski tez wyszly od razu... tylko sie odwrocilam umyc rece a one juz byly...co prawda ten czulszy 10.. i 2 tyg po terminie @.. ale i tak bylam w mega szoku... A teraz jestem w mega strachu .. chyba dla oewnosci dzis kupie ten co pokazuje tyg ciazy z clearblue. Co o nim myślicie?
 
reklama
To działaj :p czyli masz jak ja dzisiaj 34 dzień a test robiłam w sobotę i była już kreska to są testy z soboty Zobacz załącznik 1099014. A to już z dzisiaj Zobacz załącznik 1099015 a jeszcze we wtorek miałam biel mega biel ;p ale kłuje mnie ciagle brzuch ciągnie na dół, a cycki mi wybuchną za raz :p


Boję się.. czekam jak głupia czy może jeszcze dzisiaj nie dostanę.. jak nie dostanę to jutro z rana zrobię test. Namówiłaś mnie. :D Mnie piersi w tym cyklu inaczej bolą niż w ostatnich bo nie są bardzo nabrzmiałe, a tylko sutki są bardzo wrażliwe no i raz po raz odezwie się jajnik. Wczoraj zauważyłam też u siebie jakiś biały śluz. Też masz jakiś? :D Sorki za takie pytania szczegółowe hahah
 
Do góry