reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hm... mi miedzy 20 a 24 listopada ... a to Tobie by sie tak zgadzalo ze grudzien.. ale dziecko przyjdzie i tak w swoim czasie
W necie na stronach mi pokazuje termin na 2 grudnia, ale ściągnęłam aplikacje o ciąży na telefon i wychodzi koniec listopada. A to prawda, dziecko i tak przyjdzie na świat kiedy mu się spodoba ;)
 
reklama
Jest 04.37 a ja normalnie spac nie moge...nie wiem co ze mną. Wczoraj te przeboje z pobolewaniem podbrzusza i jajnikow, zawroty glowy i temperatura 37.5 zasnelam nawet nie wiem kiedy a teraz jak wstalam tak juz nie usne 🤣🤣🤣 w piatek testowanie. Doczekac sie nie moge 💟💟💟
Te Twoje objawy jakieś takie ciążowe ;) czego Ci bardzo zyczę ;)
 
W necie na stronach mi pokazuje termin na 2 grudnia, ale ściągnęłam aplikacje o ciąży na telefon i wychodzi koniec listopada. A to prawda, dziecko i tak przyjdzie na świat kiedy mu się spodoba ;)
Mojego szefa przyszla synowa miala miec termin na okolice wigili w ubieglym roku.. a urodzilo sie na poczatku stycznia :-)
Mi na necie pokazuje 24vlistopad a na apce 20.. ale czuje ze przyjdzie w grudniu... Takie glupie przeczucie ..
 
Mi 2 kreski tez wyszly od razu... tylko sie odwrocilam umyc rece a one juz byly...co prawda ten czulszy 10.. i 2 tyg po terminie @.. ale i tak bylam w mega szoku... A teraz jestem w mega strachu .. chyba dla oewnosci dzis kupie ten co pokazuje tyg ciazy z clearblue. Co o nim myślicie?
Kup, kup. Będziesz spokojniejsza 😉
 
Mi 2 kreski tez wyszly od razu... tylko sie odwrocilam umyc rece a one juz byly...co prawda ten czulszy 10.. i 2 tyg po terminie @.. ale i tak bylam w mega szoku... A teraz jestem w mega strachu .. chyba dla oewnosci dzis kupie ten co pokazuje tyg ciazy z clearblue. Co o nim myślicie?

Ja tez się boje czy to nie bajka czasem... jak pierwszy zrobiłam to myśle pierwsza ze pewnie jest felerny bo przecież nigdy nie udało mi się przez tyle lat. A teraz dla swojego spokoju robie codziennie dopóki nie będę mieć wyniki bety i przyrostu ze wszystko jest dobrze. Tego testu nigdy nie stosowałam z wynikiem tygodnia, wiec nie mam opinii żadnej :p a do lekarza nie masz tez możliwości iść jakoś wcześniej ?
 
Ja okres ostatni 25 luty :p dwa dni temu zobaczyłam dwie kreski. Badanie beta robiłaś może już ?
Nie robiłam i tym razem nie planuje robić. W czwartek jeśli mi nie odwołają to mam wizytę u gina i zobaczę czy się prawidłowo ciąża ulokowała a jeśli chodzi o przyrost bety to u mnie się beta nie sprawdza. Tzn miałam już taką sytuację, że beta pięknie rosła a za kilka dni poroniłam więc szkoda mi kasy na te badania.
 
reklama
Boję się.. czekam jak głupia czy może jeszcze dzisiaj nie dostanę.. jak nie dostanę to jutro z rana zrobię test. Namówiłaś mnie. :D Mnie piersi w tym cyklu inaczej bolą niż w ostatnich bo nie są bardzo nabrzmiałe, a tylko sutki są bardzo wrażliwe no i raz po raz odezwie się jajnik. Wczoraj zauważyłam też u siebie jakiś biały śluz. Też masz jakiś? :D Sorki za takie pytania szczegółowe hahah

Rozumiem pytaj o co chcesz bo wiem jak to jest... co do śluzu to z piątku na sobotę jak robiłam właśnie pierwszy test jak wstałam z łóżka miałam bardzo mokro i o 2 w nocy się obudziłam i byłam pewna ze dostałam okres pobiegłam do wc a to woda jak by właśnie dużo śluzu ale wodnistego. Teraz raczej sucho dziś jak wróciłam z pobrania krwi mam na majtkach taki biały gesty już sluz. W sumie zawsze go miałam przed okresem. Ale w tym miesiącu w dni płodne miałam sluz przezroczysty rozciągliwy jeden dzień a później dwa dni ciszy i znów dwa dni takiego śluzu rozciagliwego wiec aż się dziwiłam co tak długo się utrzymuje on.
 
Do góry