reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Test owulacyjny moze tak szybko nie.pokazac nic :) na ta chwile wiarygodne są jedynie testy ciążowe :)
Hej dziewczyny, wczoraj 2 kreseczki na teście ciążowym (czułość 10), a dzisiaj jedna na owulacyjnym :(( Mam jeszcze jeden ciążowy, jednak zostawiam go na czwartek, bo to będzie termin @, ale jakoś się zmartwiłam, że to będzie biochemiczna [emoji24]
 
Hej dziewczyny, wczoraj 2 kreseczki na teście ciążowym (czułość 10), a dzisiaj jedna na owulacyjnym :(( Mam jeszcze jeden ciążowy, jednak zostawiam go na czwartek, bo to będzie termin @, ale jakoś się zmartwiłam, że to będzie biochemiczna [emoji24]
Hey

Testy ciążowe badają poziom hormonu beta hcg.
Testy owulacyje z kolei poziom hormonu lh.

Dwa różne hormony!

Pik LH przypada mniej więcej w połowie cyklu, potem się nie testuje, bo może rosnąć i spadać, niezależnie czy jesteś w ciąży czy nie.

Dziewczyny nie testujcie ciąży testami owulacyjnymi, to są zupełnie inne testy i do służą do czegos innego.. Martwicie się potem tylko..
 
Zrobiłam. Albo wadliwy test, albo on tak ma, albo za mało czuły bo 25. Czy Wy coś widzicie?
Adjustments.JPG
 
Super ! Zdrówka dla Was [emoji7][emoji849]
No hej [emoji4] Właśnie dzisiaj byłam na prenatalnych... 12t4d. Wszytsko w PORZĄDKU, dzidziuś ruchwiliwy rządzi! [emoji16][emoji16] Podobno Będzie synuś!!! [emoji7]
Kochana będzie tym razem dobrze zobaczysz ! Trzymam kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
Ale mimo wszystko jakoś mnie to i tak nie uspokoiło i dzisiaj mam jakiś ponury dzień pod tym względem i jakos tak się martwię czy wszystko będzie ok...
Ciążowy to ciążowy, on wykrywa LH A nie HCG spokojnie będzie dobrze ! Musisz być dobrej myśli [emoji8][emoji123]
Hej dziewczyny, wczoraj 2 kreseczki na teście ciążowym (czułość 10), a dzisiaj jedna na owulacyjnym :(( Mam jeszcze jeden ciążowy, jednak zostawiam go na czwartek, bo to będzie termin @, ale jakoś się zmartwiłam, że to będzie biochemiczna [emoji24]
 
reklama
Do góry