reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mnie tak bolało w nocy raz. Przez godzinę dwie coś takiego. Następnego dnia wieczorem zrobiłam test i były 2 kreski a następnego dnia beta prawie 400. Bóle podobne do @, ale nie były ciągłe. Macica jakby się skurczała i całkowicie rozkurczała. Przy @ mam skurcze ciągłe. Nawet jak przestaje boleć to tak naprawdę dalej boli, ale mniej. A tu całkowicie przestawało i była ogromna ulga. Kłucia w jajnikach były nowością jak na ten czas przed @, bo kłuł raz jeden raz drugi raz po środku jak na owulację - taka jakby igła. To mnie zdziwiło :)

mam identycznie ;) i też dwie kreski
 
reklama
No to nie pozostaje nic innego jak skoczyć do apteki po no spę albo wziąć paracetamol.
Paracetamol mam. Wlasnie sie zastanawialam ze gdyby jednak to bylo to, to czy mozna. W takim razie chyba wezme. Poczekam jeszcze czy sie nasili czy nie. Puki co do wytrzymania ale godzine temu tak zaczelo bardziej dokuczac.
 
Paracetamol mam. Wlasnie sie zastanawialam ze gdyby jednak to bylo to, to czy mozna. W takim razie chyba wezme. Poczekam jeszcze czy sie nasili czy nie. Puki co do wytrzymania ale godzine temu tak zaczelo bardziej dokuczac.
Paracetamol można stosować przez całà ciąże. Oczywiscie nie garsciami, ale jak cos Cie boli i wezmiesz to nie jest szkodliwy dla dziecka. Nie mozna brac ibuprofenu, pyralginy i chyba aspiryny tez :)
 
reklama
Do góry