reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Naszla mnie myśl skoro mam objawy owu i teoretycznie jest dziś to przytulać się dziś czy np jeszcze pojutrze? [emoji848]
 
reklama
Dziś 38 dzień cyklu, nadal nie ma okresu. Był chwilowy ból typowo menstruacyjny, taki sam był wczoraj. 😒 w sumie to tak chwycił na chwile i przestał i uczucie, że zaraz potop 🤣 a tu tylko śluz i to taki podobny do płodnego. 🧐🧐🧐
 
Naszla mnie myśl skoro mam objawy owu i teoretycznie jest dziś to przytulać się dziś czy np jeszcze pojutrze? [emoji848]
Dziś i pojutrze 😁 zakładając, że owu masz dziś to komórka może nie przeżyć do pojutrza 😅 ale może się też przesunąć o 2 dni i wtedy będzie w punkt😉
Edit: literówka
 
Dziś 38 dzień cyklu, nadal nie ma okresu. Był chwilowy ból typowo menstruacyjny, taki sam był wczoraj. 😒 w sumie to tak chwycił na chwile i przestał i uczucie, że zaraz potop 🤣 a tu tylko śluz i to taki podobny do płodnego. 🧐🧐🧐
A miałaś kiedykolwiek taki długi cykl? Może Ci się coś ze stresu poprzestawiało? Albo bardzo późno zagnieżdżenie i dlatego testy nie wychodzą 🤔
 
A miałaś kiedykolwiek taki długi cykl? Może Ci się coś ze stresu poprzestawiało? Albo bardzo późno zagnieżdżenie i dlatego testy nie wychodzą 🤔
Nie pamietam, spojrzałam w kalendarzyk i ostatnio miałam 38dni w maju rok temu.. ale nawet sama sobie tego nie przypominam. Trudno, pozostaje mi czekać i czasem Wam się wyżalić 😞😁
 
Jesli pojawia sie juz cien na tescie to znaczy ze z krwi tez bedzie. A jesli tak jak mowisz miesiac temu pojawil sie cien a pozniej okres to mysle ze warto sprawdzic betą.
Nie byłabym taka pewna, testy często są wadliwe i cienie się pojawiają mimo braku ciąży, tutaj już niejedna dziewczyna tak miała.
 
reklama
Do góry