reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej. Będę trzymała mocno kciuki za Wasze starania 😉

Witaj. Oby to były dobre wieści 😉
A może być tak, że brałaś jakieś leki, które zaburzają wynik testu parę dni po zabiegu czy lekarz nic nie mówił?

mam nadzieje ze w końcu nam się uda🙂
Brałam zastrzyk ovitrelle, lekarz kazał zrobić test po 10 dniach od inseminacji. Postanowiłam zrobić test wczoraj bo w piątek czułam się słabo i miałam mdłości.
 
reklama
Test 10, więc najczulszy, a biało aż razi ;) zdarzało się czasami, chociaż zazwyczaj regularne. Czekam na @ i nowy cykl ;)

A może owu się przesuneła??

Ej ja tylko mogę czekać na @ ! Tobie ma się udać![/QUOTE]
Wypraszam sobie Ja tez na @ czekam :p to bedzie poczatek powrotu do normalnosci :)
Okres spóźnia się 2 dni. 10 dpo wychodził negatyw - trochę złapałam po tym doła więc nie chciałam testować. Ale jutro już 14 dpo wiec najwyższa pora na test.
Zrobię 2 od razu [emoji16]
[emoji1695][emoji1695][emoji1695] mocne kciuki!
 
Test 10, więc najczulszy, a biało aż razi ;) zdarzało się czasami, chociaż zazwyczaj regularne. Czekam na @ i nowy cykl ;)

A może owu się przesuneła??

Ej ja tylko mogę czekać na @ ! Tobie ma się udać!
[/QUOTE]
W tym miesiącu nie sprawdzałam, więc opieram się na apce. Ja też czekam na @, bo na ciążę nie liczę.
 
Jutro będzie paczka z apteki z testami owu i testem pink ciążowyn. Z tym głównym poczekam do środy. Boję się go zrobić jak nigdy [emoji848] więc może w pon spróbuję owu [emoji43]
Powiedz mi proszę ile czekałaś na dostawę z apteki? Bo mam kwasu foliowego na jakieś 10 dni. Pytałam w aptekach i mojego nie było. Wszystko wykupili 🙄 a jak sprawdzam dostawy internetowe to wszędzie w aptekach wydłużony czas dostawy nawet do 2 tyg. Nie mam ochoty biegać po wszystkich aptekach w mieście i szukać kwasu (i wirusa). Chyba będę musiała kupić coś innego.
Jakie dziewczyny witaminy /kwas foliowy bierzecie w trakcie starań?
 
Zamawiałam z Gemini jakiś tydzieb temu. Zamawiałam paracetamol, witaminę C, rzeczy do uzupełnienia apteczki. Przy okazji testy i dostałam informację że wysyłka może być wydłużona do 10 dni. Teraz wchodząc na stronę też piszą, że 2 tygodnie. Wirus wszystko poutrudnial [emoji17]
Powiedz mi proszę ile czekałaś na dostawę z apteki? Bo mam kwasu foliowego na jakieś 10 dni. Pytałam w aptekach i mojego nie było. Wszystko wykupili [emoji849] a jak sprawdzam dostawy internetowe to wszędzie w aptekach wydłużony czas dostawy nawet do 2 tyg. Nie mam ochoty biegać po wszystkich aptekach w mieście i szukać kwasu (i wirusa). Chyba będę musiała kupić coś innego.
Jakie dziewczyny witaminy /kwas foliowy bierzecie w trakcie starań?
 
mam nadzieje ze w końcu nam się uda🙂
Brałam zastrzyk ovitrelle, lekarz kazał zrobić test po 10 dniach od inseminacji. Postanowiłam zrobić test wczoraj bo w piątek czułam się słabo i miałam mdłości.
Dlatego po tym zastrzyku robi sie test po 10 dniach a nie jak ty po 5 bo test moze wyjsc zafalszowany. Nie bralabym go w ogole pod uwage i powtorzyla kiedy minie te 10 dni. Poczytaj sobie ten zastrzyk daje przez kilka dni falszywie pozytywne testy. Ale zycze ci aby to jednak ciaza ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Nic z tego 😢
Okres miał być w sobotę, dalej go nie ma.
Jeśli to 14 dni po owulacji to już nie ma najmniejszych nawet szans, że jeszcze będzie pozytywny prawda?
IMG_20200406_071431.jpg

IMG_20200406_071716.jpg
 
Do góry