reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Zrób, zrób 😉 na pewno będzie już ładnie widać 😉 i pochwal nam się oczywiście 😁
Zobaczymy ale powiem Wam szczerze że ja nie sądziłam że się uda ponieważ mam problemy z hormonami i za mną niedawno stracona ciąża. Z tym chwaleniem to ja kiedy przyglądałam się jak inne kobietki tutaj wrzucały zdjęcia testów pozytywnych to wpadłam w płacz i miałam pretensje do siebie że nie udaje mi się. Wiem co czują starające się 🥰 to boli
 
@Piernik98 podziwiam dogadywanie po niemiecku. Czasem w Polsce po polsku ciezko 😂🤭

@Wiktoria_22 testuj testuj :*

@rossig mojej przyjaciółce dwa testy nie wyszły. A jest :)
Hahaha no ciezko nie powiem. Generalnie ja nigdy nie mialam niemieckiego w szkole czy gdzies dopiero od poltorej miesiaca chodze tutaj do szkoly i sie niemieckiego ucze wiec dogadac na razie jest mi sie ciezko w niektorych kwestiach wiec w wiekszosci mowie po angielsku, ale niestety nie wszedze ktos sie zgadza na angielski mimo ze go umią...
 
Hahaha no ciezko nie powiem. Generalnie ja nigdy nie mialam niemieckiego w szkole czy gdzies dopiero od poltorej miesiaca chodze tutaj do szkoly i sie niemieckiego ucze wiec dogadac na razie jest mi sie ciezko w niektorych kwestiach wiec w wiekszosci mowie po angielsku, ale niestety nie wszedze ktos sie zgadza na angielski mimo ze go umią...

Uczylam sie 9 lat niemieckiego ale teraz nic bym nie powiedziała :D ale wiem jak moja siostra miala, jak do lekarza z dzieckiem albo cos. :D
 
reklama
Ja biorę też femibion 0
Powiedz mi proszę ile czekałaś na dostawę z apteki? Bo mam kwasu foliowego na jakieś 10 dni. Pytałam w aptekach i mojego nie było. Wszystko wykupili [emoji849] a jak sprawdzam dostawy internetowe to wszędzie w aptekach wydłużony czas dostawy nawet do 2 tyg. Nie mam ochoty biegać po wszystkich aptekach w mieście i szukać kwasu (i wirusa). Chyba będę musiała kupić coś innego.
Jakie dziewczyny witaminy /kwas foliowy bierzecie w trakcie starań?
 
Do góry