reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie lekarz stwierdzał, że endo powinno być mniej więcej wielkości pęcherzyka który pękł i nie dawał mi wiele złudzeń przy 7 mm endo w owulację. Nie wykluczył jednak, że nie jest to możliwe także wszystko się może zdarzyć!



Znam ten paskudny ból... szkoda, że tym razem się nie udało. Paskudny czas, ale mam nadzieje, że przetrwać, bynajmniej lepiej niż ja.



U mnie wyszedł dzień przed @ taki sam cień i wyrzuciłam do kosza ;) Mam nadzieje, że u Ciebie jednak ściemnieje w najbliższych dniach i będą gruuubasy !!



Niestety czasem trafia się wadliwy test...
Aga co to za burzowy avatar?
 
reklama
Presja jest straszna [emoji23] nawet jak wiem ze owulacji nie ma to działam, bo różnie to bywa [emoji85]ale jak narazie bez skutku [emoji20]
Oczywiście cuda się zdarzają! Ile razy już słyszałam ciążę przy stwierdzonym braku owu, albo z niedrożnego jajowodu! Pozytywne myślenie to podstawa [emoji6]
Chociaż i mi zdarzają się załamki..
 
7 mm endo w owu to jest wystarczające
U mnie lekarz stwierdzał, że endo powinno być mniej więcej wielkości pęcherzyka który pękł i nie dawał mi wiele złudzeń przy 7 mm endo w owulację. Nie wykluczył jednak, że nie jest to możliwe także wszystko się może zdarzyć!



Znam ten paskudny ból... szkoda, że tym razem się nie udało. Paskudny czas, ale mam nadzieje, że przetrwać, bynajmniej lepiej niż ja.



U mnie wyszedł dzień przed @ taki sam cień i wyrzuciłam do kosza ;) Mam nadzieje, że u Ciebie jednak ściemnieje w najbliższych dniach i będą gruuubasy !!



Niestety czasem trafia się wadliwy test...
 
Miałam problemy z @ i musiałam chodzić co 2 tyg do lekarza i stwierdził ze owolucji w ogole nie ma, później jak zmieniłam lekarza powiedział to samo ze nie ma, z tego co sobie wyliczyłam i zaobserwowałam to owulacje mam co 3 miesiące, teraz by wypadło ze będzie 🙈
Czemu Ci nie dadzą jakichś leków na stymulację? Mi lekarz jak miałam podejrzenie cyklu bezowulacyjnego powiedział, że jak się to potwierdzi to od razu mi da leki.
 
reklama
Bo clo ponoć właśnie źle wpływa na endometrium. Niby mój letrozol nie a też mi urosło tylko 1 mm przez 8 dni i jeszcze było zwężone, wynosi 5 mm chyba w najgrubszym miejscu jeśli dobrze gina zrozumiałam także dupa. Miałam brać acard na to ale plamiłam po nim i odstawiłam w tym cyklu. Będę próbować w innych cyklach ponownie.
W cyklach bez clo moje endo wynosiło 20 mm, także jest spora różnica.
 
Do góry