reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

mi po inseminazcji kazał brac za 2 dni przez kolejne 10, duphaston nie ma az tyle progesteronu w sobie co inne leki (10mg) ja miałam 2 raz po 100. Ja w tym cyklu po owulacji tez brałam dupka od 17 dnia do 27. Ale decyzje musisz sama podjać
Ja bym z chęcią zaczęła brać, ale obawiam się tego że jeśli się uda to będę musiała ginekologowi powiedzieć, że zaczęłam brać bez jego zgody leki na receptę... Ale z drugiej strony przy pcos i stymulowanej owulacji wydaje mi się że mogłoby mi to jedynie pomóc
 
reklama
Ja bym z chęcią zaczęła brać, ale obawiam się tego że jeśli się uda to będę musiała ginekologowi powiedzieć, że zaczęłam brać bez jego zgody leki na receptę... Ale z drugiej strony przy pcos i stymulowanej owulacji wydaje mi się że mogłoby mi to jedynie pomóc
a badałaś sobie kiedys poziom progesteronu?
 
Hey dziewczyny! [emoji8] Co tu taka cisza dziś? Jak się czujecie?
U mnie dziś emocje biorą górę, taka wściekła jestem od rana [emoji43] dziś dzień spodziewanej @ póki co nie ma. Za to plecy mnie bolą w cholere [emoji21]
 
Dziewczyny muszę się wam pochwalić mimo że cały czas się staramy zrobiłam już własnoręcznie kocyki dla dziecka może nie długo się przydadzą mam taką nadzieję 😊
 

Załączniki

  • 20190920_141751.jpg
    20190920_141751.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 75
  • 20190512_105235.jpg
    20190512_105235.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 75
Przepiękne [emoji7]

Mi na fejsie na stronie h&m pojawia się taka sukienusia 3w1 i ja głupia mam ochotę ja zamówić [emoji24] wgl jak zawsze marzyłam i dwójce chłopców tak teraz w głowie mam dziewczynke. U mnie 24 dc cycki bolą niemiłosiernie 19.04 będzie testowanko...
Dziewczyny muszę się wam pochwalić mimo że cały czas się staramy zrobiłam już własnoręcznie kocyki dla dziecka może nie długo się przydadzą mam taką nadzieję [emoji4]
 
Tylko w 3 dniu cyklu miałam badane hormony i progesteron w normie, ale to moja pierwsza owulacja od roku, więc nie miałam jeszcze okazji zbadać po
ja dostałam progesteron bo miałam podejzenie niedomogi jezeli masz w normie to bym nie brała bo mozna so ie rozwalic hormony, zrob teraz jego badanie w 22 dc (tak mi kilku specjalistów od leczenia niepłodnosci radziło) jezeli bedzie za niski to w nastepnym cyklu sie wspomożesz, natomaist jezeli bedzie w noirmie nie kabin uj, jezeli uda Ci sie teraz zaskoczyc to lekarz na poczatku ciazy Ci da nawet po dodatnim tescie :)
 
reklama
Do góry