reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No właśnie, allegro niezawodne[emoji16] Ja wam powiem, że nie patrzę na apke, nawet nie wiem który mam dc, bo pewnie znowu dupa blada[emoji23]
Kuźwa mnie boli lewy jajnik zaczynam też mieć wątpliwości czy się udało czemu by miało się udać :/ oszaleje :/ nadzieja te bolące cycki ale to może być wszystko
 
U mnie 24 dc, 5 dpo. Dziś rano jak leżałam jeszcze w łóżku to poczułam takie bardzo, baardzo delikatne skurcze. Miała tak któraś z Was?
 
Może nie skurcze ale mnie dwa dni po owu bolało podbrzusze a 3 dni po jajniki i to bardzo mocno... [emoji43] Zazwyczaj bolą dzień po albo w trakcie owu. Potem już cały cykl spokój nie licząc bolących piersi tyle że tym razem na tyle mocno że dotknąć nie było można. Od dwóch dni bolą coraz mniej tylko są ogromne co mnie cieszy [emoji23] dziś mam 31 dc czyli dziś powinnam dostać i cisza.
U mnie 24 dc, 5 dpo. Dziś rano jak leżałam jeszcze w łóżku to poczułam takie bardzo, baardzo delikatne skurcze. Miała tak któraś z Was?
 
reklama
Do góry