reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Załączniki

  • timthumb.jpg
    timthumb.jpg
    76,5 KB · Wyświetleń: 51
reklama
No właśnie, allegro niezawodne[emoji16] Ja wam powiem, że nie patrzę na apke, nawet nie wiem który mam dc, bo pewnie znowu dupa blada[emoji23]
Ja też nie ogarniam dni cyklu ;) zablokował mi się owufriend (trzebaby zapłacić ;)) i ściągnęłam jakąś darmową apkę, która nie bardzo mi podchodzi, więc zaglądam raz na kilka dni. Dziś mi się wydawało, że 19dc, a to już 21 🙈 na testach owu do tej pory pozytywu nie było, właściwie nic nie było 🙈 no może jakiś cień kreseczki, ale wiadomo, że na testach owu to nic nie znaczy. Więc albo znowu rozjeżdża mi się jeszcze mocniej cykl albo będzie bezowulacyjny. Ostatnie 2 mc były cykle 30-dniowe, wcześniej 27, wcześniej 30 (a jeszcze wcześniej po 25-26). Także tak mi się dziwnie te cykle wydłużają. Nie wiem, czy to coś niepokojącego, gin mi mówił, że mam przyjść jakby się dalej cykle wydłużały, ale co on wtedy może na to poradzić? Generalnie i tak miałam na początku kolejnego cyklu się pokazać, ale w związku z 👑 wszystko czego niezbędnie nie muszę, odpuszczam na wszelki wypadek 🙂
 
Ja nie brał, ale mnie zaciekawiło na co ten atomek? Spojrzałam sobie w internetu i tam pisze o zastosowaniu po menopauzie. Podejrzewam więc, że ma jeszcze jakieś inne działanie.
To teraz opowiem kolejną część historii (nie pisałam odrazu bo ja dużo różnych dziwnych rzeczy przeszłam wiec adekwatnie bede pisać jak bedzie coś komus akurat potrzene :) w styczniu miałam inseminacje, nie powiodła się, potem monitoring cyklu i stwierdzili ze cykl bezowulacyjny, lekarz kazał zrobic bad hormonow (byly ok), w miedzy czasie pojechałam do Łodzi do kliniki i tam szef szefow mnie zbadał, stwierdzil ze jak po chemi to i tak jest dobrze (ok super), ale miałam małe endometrium i nie mialam zadnego jajka. Co lepsze w tym bezowulacyjnym cyklu test owulacyjny miał pik... Ale wracajac do leku. Na pobudzenie jajek duzo dziewczyn zazywa clostibegyt i on faktycznie u znacznej czesci kobiet powoduje ze choduje sie wiecej jajek ale jednoczesnie zle wplywa na endometrium. Dlatego lekarz zaproponował mi aromek. Jago substancją aktywną jest letrozol i on ma za zadanie pobudzic wyprodukowania jajka nie zaburzajac endometrium...zobaczymy, przed inseminacja zarzywałam miovelie, tez było jajko.
 
U mnie dzisiaj 31 dzień cyklu czyli dziś powinna być narazie jeszcze nie przyszła Ale czuje lada chwila będzie . Szyjka bardzo nisko jescze nigdy nie miałam tak nisko ;( także czekam
Ja też miałam nisko przed terminem @ jak się udało :) U każdej kobiety podnosi się w innym momencie! Nie wiem kiedy u mnie bo bałam się potem już sprawdzić, ale na pewno 10-12 dpo była bardzo nisko a 13 dpo miałam dwie kreski :) Także głowa do góry!
 
reklama
Do góry