reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny mam pytanie odnośnie poziomu kwasu foliowego. Czy któraś z was miała go za dużo? Zrobiłam wyniki i mam ponad normę. Ogólnie po wizycie okazało się że na prawym jajniku mam torbiel prawdopodobnie endometrialna. Robiłam też ca125 ale wynik jest w normie. Tsh 2.49 do następnej wizyty jeszcze 3 tyg. Może któraś z was miała podobne perypetie?
 
Jeśli dobrze pamiętam to właśnie miałam dużo jakby plodnego śluzu w udanym cyklu, test 4 dni przed @ może być jak najbardziej wiarygodny, bo jeśli dobrze liczę to 10 dpo tak? U mnie właśnie pierwszy pozytyw wyszedł 10 dpo A 11 dpo beta 47 także ja tam trzymam kciuki ;p
Dzieki:)
Tak teoretycznie tak powinno byc.. nie robie testow owu ani monitoringu takze ciezko powiedziec. Z tym sluzem plodnym to byly takie ze tak powiem dwa wyrzuty w bardzo duzej ilosci dlatego myslalam ze sie tak owu przesunela plus bol jajnikow.
Ja juz oczywiscie po dwoch testach 😂( trzeva sie troche pomaltretowac haha )
No i te cholerne kreski tam sa 😂
Cienie ale sa... chyba ze mam az takiego pecha i oba klamia😂 biore tez pod uwage evap ale pojawily sie w czasie...
Trzeba isc po lepszy test kiedy otworza apteki...
Wyprzedze pytanie:) na bete nie mam jak isc:/ siedze za granica i niestety :/
 
Dzieki:)
Tak teoretycznie tak powinno byc.. nie robie testow owu ani monitoringu takze ciezko powiedziec. Z tym sluzem plodnym to byly takie ze tak powiem dwa wyrzuty w bardzo duzej ilosci dlatego myslalam ze sie tak owu przesunela plus bol jajnikow.
Ja juz oczywiscie po dwoch testach 😂( trzeva sie troche pomaltretowac haha )
No i te cholerne kreski tam sa 😂
Cienie ale sa... chyba ze mam az takiego pecha i oba klamia😂 biore tez pod uwage evap ale pojawily sie w czasie...
Trzeba isc po lepszy test kiedy otworza apteki...
Wyprzedze pytanie:) na bete nie mam jak isc:/ siedze za granica i niestety :/
No ale u mnie 10 dpo też nie było intensywnej kreski, bo to jednak dość wcześnie, chyba mam gdzieś zdjęcie poszukam.
Takie miałam testy 10 dpo z wrażenia dwa różne zrobilam:D Pokaż swoje!!
 

Załączniki

  • 20200331_083410.jpg
    20200331_083410.jpg
    774,5 KB · Wyświetleń: 108
  • 20200331_083428.jpg
    20200331_083428.jpg
    735,7 KB · Wyświetleń: 106
No ale u mnie 10 dpo też nie było intensywnej kreski, bo to jednak dość wcześnie, chyba mam gdzieś zdjęcie poszukam.
Takie miałam testy 10 dpo z wrażenia dwa różne zrobilam:D Pokaż swoje!!
Ja wzielam z dwoch roznych opakowan😂😂😂
Tam gdzie jeden sa 5 min od zrobienia...
Tam gdzie dwa sa juz suche... za duzo to nie widac:/20200522_060511.jpg20200522_060458.jpg20200522_073443.jpg
20200522_060511.jpg
20200522_060458.jpg
20200522_073443.jpg
 
Ja wzielam z dwoch roznych opakowan😂😂😂
Tam gdzie jeden sa 5 min od zrobienia...
Tam gdzie dwa sa juz suche... za duzo to nie widac:/Zobacz załącznik 1123157Zobacz załącznik 1123158Zobacz załącznik 1123159Zobacz załącznik 1123157Zobacz załącznik 1123158Zobacz załącznik 1123159
Jaka masz czulosc na tych testach? I z jakiej firmy? Najlepiej lapie test z doz plytkowy. I on Cię nie oszuka. No masz cienie ale skoro ciemnieje z dnia na dzień to bym nie sądziła że fabryczne.
 
Ja dziś nie wytrzymałam 13dpo zrobilam test ale biel vizira, więc chyba nie ma co liczyć, i trochę tracę nadziej. Wizyta u gin 1.06, w klinice 8.06
 
reklama
Do góry