reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
U mnie @ wczoraj po zrobieniu testu oczywiscie negatywnego. Jest mi bardzo ciężko jedziemy do kliniki na początku czerwca ale nie wiem co to będzie...
U mnie niestety ta sama sytuacja, juz mam dosc. Zdecydowalismy sie na wizyte w klinice na poczatku sierpnia. Teraz szukam informacji do ktorej sie wybrac.
 
Lipa lipa :( Szkoda!



Witaj Ty nasze serduszko, miło, że zajrzałaś. Nie martw się niczym. Kiedyś zawita u Ciebie słoneczko. Dobrze wiem jak to jest się obawiać. Oby @ nie przylazła ;)

Może tym razem. Test z przed chwili już po kilku sekundach była tak gruba. Nigdy takiej nie miałam. Już pierwszy zastrzyk za mną. Zjem śniadanie i idę na bete. Nie wiem tylko co z pracą. Jestem aktualnie jedynym pracownikiem, który zajmuje się sprawami w Polsce tj administracja itd + sklep z rzeczami związanymi z naszą działalnością i ogólnie zarządzam milionem spraw. Wszystkie oprócz sklepu mogę robić zdalnie. Boje się powiedzieć gdyby sytuacja znów się powtórzyła bo wiem że wszyscy cała społeczność itd będą widzieć
 

Załączniki

  • IMG_20200524_100532.jpg
    IMG_20200524_100532.jpg
    254,6 KB · Wyświetleń: 118
Leć na betke leć leć :) Co za grubasy wyszły :) bo to ciążowy test tak?
Zawsze jak taki wstawiacie to nie wiem czy owulacyjny czy normalny 🤔 🤔 🤔 .

Widzisz przeczucie mnie nie zawiodło. Niech wynik będzie wyyysoki ✊✊

Może tym razem. Test z przed chwili już po kilku sekundach była tak gruba. Nigdy takiej nie miałam. Już pierwszy zastrzyk za mną. Zjem śniadanie i idę na bete. Nie wiem tylko co z pracą. Jestem aktualnie jedynym pracownikiem, który zajmuje się sprawami w Polsce tj administracja itd + sklep z rzeczami związanymi z naszą działalnością i ogólnie zarządzam milionem spraw. Wszystkie oprócz sklepu mogę robić zdalnie. Boje się powiedzieć gdyby sytuacja znów się powtórzyła bo wiem że wszyscy cała społeczność itd będą widzieć
 
Na bete w niedziele? Gdzie robią?
Może tym razem. Test z przed chwili już po kilku sekundach była tak gruba. Nigdy takiej nie miałam. Już pierwszy zastrzyk za mną. Zjem śniadanie i idę na bete. Nie wiem tylko co z pracą. Jestem aktualnie jedynym pracownikiem, który zajmuje się sprawami w Polsce tj administracja itd + sklep z rzeczami związanymi z naszą działalnością i ogólnie zarządzam milionem spraw. Wszystkie oprócz sklepu mogę robić zdalnie. Boje się powiedzieć gdyby sytuacja znów się powtórzyła bo wiem że wszyscy cała społeczność itd będą widzieć
 
Laski w 14 dc mialam owulacje tak wychodziło z testow dzis jest 21 dc i boli mnie strasznie podbrzusze jest to mega ciągnąć bol jak by od jajnikow az po pachwine ciezko mi określic gdzie tak naprawdę boli bo pierwszy raz sie spotylam z takim bolem. Gdy chodzę boli jeszcze bardziej. Nie ma opcji ze coś ma ciągnęłam albo coś w tym stylu. Wiecie może o co chdzi i jak zaradzić temu?
 
Może tym razem. Test z przed chwili już po kilku sekundach była tak gruba. Nigdy takiej nie miałam. Już pierwszy zastrzyk za mną. Zjem śniadanie i idę na bete. Nie wiem tylko co z pracą. Jestem aktualnie jedynym pracownikiem, który zajmuje się sprawami w Polsce tj administracja itd + sklep z rzeczami związanymi z naszą działalnością i ogólnie zarządzam milionem spraw. Wszystkie oprócz sklepu mogę robić zdalnie. Boje się powiedzieć gdyby sytuacja znów się powtórzyła bo wiem że wszyscy cała społeczność itd będą widzieć
Takie miałam w 6tc [emoji846]
Trzymam kciuki [emoji846]
 
reklama
Do góry