reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie @ wczoraj po zrobieniu testu oczywiscie negatywnego. Jest mi bardzo ciężko jedziemy do kliniki na początku czerwca ale nie wiem co to będzie...
Ja jestem po rozmowie w klinice i lekarka dała mi nadzieję! Dostałam takiego kopa w dupe, że czuję że wracam do żywych [emoji4] nie bójcie się, jedźcie, 3mam kciuki
 
reklama
Może tym razem. Test z przed chwili już po kilku sekundach była tak gruba. Nigdy takiej nie miałam. Już pierwszy zastrzyk za mną. Zjem śniadanie i idę na bete. Nie wiem tylko co z pracą. Jestem aktualnie jedynym pracownikiem, który zajmuje się sprawami w Polsce tj administracja itd + sklep z rzeczami związanymi z naszą działalnością i ogólnie zarządzam milionem spraw. Wszystkie oprócz sklepu mogę robić zdalnie. Boje się powiedzieć gdyby sytuacja znów się powtórzyła bo wiem że wszyscy cała społeczność itd będą widzieć
Ja też 2 razy poroniłam, ale wierzę nadal, że mi się uda! Myśl pozytywnie, do 3 razy sztuka, mała radość z pozytywnego testu ciążowego nie zaszkodzi [emoji7][emoji8]
 
Bardziej strach niż radość. Jednak nie udało mi się dziś zrobić bety ;/
Oczywiście że jest strach.
Mój niemąż powtarza mi, że jak się boję (miałam bardzo złe przeczucie w drugiej ciąży) to mam sobie mówić:
Jestem zdrowa, mój dzidziuś jest zdrowy. Dopóki się nie uspokoiłam gadałam tak do siebie (jak byłam w miejscu publicznym to do auta albo do toalety). I wdech i wydech. Zawsze działało.
 
Cześć dziewczyny, to moj pierwszy post w tym wątku , tez staram sie o dziecko , wciąż pierwsza połowa roku jest - mogę dołączyć ? :)

Kochane , poradzicie mi prosze, to moj 1 cykl po poronieniu zatrzymanym w 7tc, było to na początku kwietnia. To było moje 3 poronienie. Na szczęście mam tez 2 dzieci. Mimo iż wcześniej nie planowaliśmy to jednak zdecydowaliśmy sie na 3.
Gin zapisała mi luteinę dopochwowo od 19-25 dc. Jutro wezmę ostatnia dawkę ale co jesli udało mi sie zajść w ciaze? Co sie stanie jesli nagle odstawię ten progesteron? Na test za wcześnie, robiłam dzis i negatywny ale to dopiero 24dc. Nie wiem kiedy miałam owu.
Boje sie, ze poronie jesli to ciąża a ja nagle przestane brać. Z kolei jesli nie przestane to pewnie @ nie dostanę ... ( ?) 🤔 Nie wiem co robić.
 
M@lly ale piekne kreski 😍😍😍jak na blizniaki. Ja mam dzis 12 dc testy owulacyjne powoli ciemnieja ale to jeszcze nie to co powinno bud. Jestem bardzo dobrej mysli ten Miesiac bedzie moj:) Fajnie by bylo jak by sie nam weszystkim udalo za jednym razem:) a tu wam dolaczam moje testy owulacyjne, mysle ze fajna moze byc z tego pamiatka gdyby sie udalo
 

Załączniki

  • 3BF6A536-754C-484F-854F-81F3AD813241.jpeg
    3BF6A536-754C-484F-854F-81F3AD813241.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 72
  • FC7371D0-D036-4040-8910-0F88B0FA7B90.jpeg
    FC7371D0-D036-4040-8910-0F88B0FA7B90.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 77
Cześć dziewczyny, to moj pierwszy post w tym wątku , tez staram sie o dziecko , wciąż pierwsza połowa roku jest - mogę dołączyć ? :)

Kochane , poradzicie mi prosze, to moj 1 cykl po poronieniu zatrzymanym w 7tc, było to na początku kwietnia. To było moje 3 poronienie. Na szczęście mam tez 2 dzieci. Mimo iż wcześniej nie planowaliśmy to jednak zdecydowaliśmy sie na 3.
Gin zapisała mi luteinę dopochwowo od 19-25 dc. Jutro wezmę ostatnia dawkę ale co jesli udało mi sie zajść w ciaze? Co sie stanie jesli nagle odstawię ten progesteron? Na test za wcześnie, robiłam dzis i negatywny ale to dopiero 24dc. Nie wiem kiedy miałam owu.
Boje sie, ze poronie jesli to ciąża a ja nagle przestane brać. Z kolei jesli nie przestane to pewnie @ nie dostanę ... ( ?) 🤔 Nie wiem co robić.
A nie mozesz zadzwonic do Gina? Ja tez poronilam w zeszlym miesiacu ale ekspertem nie jestem, moze dziewczyny ci cos podpowiedza.
 
A nie mozesz zadzwonic do Gina? Ja tez poronilam w zeszlym miesiacu ale ekspertem nie jestem, moze dziewczyny ci cos podpowiedza.
Niestety nie mogę 🙁Mieszkam w uk , a tutaj wiadomo jakie maja podejście do ciąży 🙄. Mam owszem moja polska gin , pisałam do niej smsa , niestety bez odzewu. Nie chce tez jej az tak atakować pytaniami, bo dopiero co pytałam ja o cos innego wiec nie chce sie narzucać.
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty - przytulam .
 
reklama
Oczywiście że jest strach.
Mój niemąż powtarza mi, że jak się boję (miałam bardzo złe przeczucie w drugiej ciąży) to mam sobie mówić:
Jestem zdrowa, mój dzidziuś jest zdrowy. Dopóki się nie uspokoiłam gadałam tak do siebie (jak byłam w miejscu publicznym to do auta albo do toalety). I wdech i wydech. Zawsze działało.
Dzięki. Staram się. Ale to siedzi w głowie. Nie wie też co z pracą zrobić ;/. Gdyby nie covid bym pracowała do póki nie czułabym się pewnie w ciąży a teraz ?
 
Do góry