reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Niektórzy lekarze przepisują profilaktycznie, ja też się boję trochę brać...
Ta kontrowersyjna mama ginekolog też poleca aspirynę profilaktycznie, jeśli w historii były poronienia.
Czytałam badania naukowe i również zaleca się brać acard profilaktycznie.
Ale skoro twoja hematolog też tak mówi, to coś w tym jest. Na wątkach o poronieniach dziewczyny piszą że niektóre choroby immunologiczne ujawniają się tylko w ciąży, dlatego też wielu lekarzy zaleca acard.
Ale ostateczna decyzja należy do ciebie...
A Ty przyjmujesz acard/aspirynę?
 
Nie napisałam, że nie jest lekarzem, tylko że nie jest ginekologiem, czytaj proszę ze zrozumieniem, bo przypisujesz mi słowa, których nie napisałam :) Tytuł ginekologa zyskuje się po ukończeniu specjalizacji, której ona nie ukończyła. Jest więc lekarzem w trakcie specjalizacji, uczy się i może wykonywać badania. Ale nie jest lekarzem-ginekologiem. I nie jest to żadna nowość. Dawno dawno temu zostało to zauważone, że używa tytułu, którego nie posiada. Nie wiem w jakim celu ta dyskusja, skoro to fakt i wystarczy sobie sprawdzić w rejestrze :)
Jeśli nie jest ginekologiem ze specjalizacją to chyba nie może prowadzić ciąży a ponoć prowadzi? Może chodzi o 2. st specjalizacji? Ja nie podczytuję za bardzo jej bloga ale od siostry wiem że pisze spoko rzeczy i w sumie lepiej żeby ludzie czytali blog mamyginekolog niż oglądali Jerzego Ziębę; ;)
 
reklama
Do góry