reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama

Foka_szara

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A u mnie chyba będzie lipa :( ale tak myślałam żeby za wcześnie się nie cieszyć

Stonkabiedronka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja sama nic nie wiem. W głowie mam, ze jestem w ciąży. A dzisiaj biel na teście a tak próbuje się dopatrzyć chociaż cień cienia ale chyba ostry cień mgły mi przeszkadza 🤦🏽‍♀️
Jutro spodziewana @. Zero symptomów na nią. Gładka buzia, zero pryszczy, zero pms czy bolu brzucha. A od zeszłego roku miałam wszystkie takie oznaki na okres. Wmawiam sobie, ze jestem w ciąży 🙈 od ponad tygodnia chodzę tak zmeczona i mam drzemki co mi się w ogóle nie zdarzało w ciągu dnia, ta buzia taka piękna 😂, tak jak jedna dziewczyna tu pisała to tez miałam wylew śluzu trzy dni temu i jeju mam niepohamowany apetyt. Przed chwila zjadłam pół kisielu, przegryzlam domowym kebabem co miałam z obiadu do dojeżdżania i dopchałam reszta kisielu. Wczoraj zjadłam rosół, godzinę później dwa gofry z czekolada i chwile po znowu rosół. 🙈🙈🙈 albo będzie dziwna @ albo test mnie w konia robi

Martxx1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja tam miałam w udanym cyklu... od chyba 7dpo bolały mnie jajniki i ogólnie brzuch. A takiego bloku cycków nie miałam nigdy przed okresem i to po cyckach się skapnelam że chyba się udało
U mnie dopiero wyszedł tekst pozytywny, może boli, bo pęcherzyk nie pękł i się zrobi torbiel czy coś 🙄

bleucoco

Rozwiązania
0
Za chwile zwariuje nie wiem co mam myśleć do okresu 5dni teoretycznie,
ciagle chodzę siku gdzie mi się nie zdarza zapalenia pęcherza i przy tym nic mnie nie boli nie szczypie nie piecze a od paru dni co dzień czuje skurcze, ciągniecie, i lekkie wzdęcia nie wiem czy ja już mam świra czy co w dodatku dziwnie ze miałam pare pryszczy chwile po owulacji a teraz nic a często przed okresem się zdarzało 🤦‍♀️
Ja przed @ zawsze miałam gorszą skórę a jak zaszłam to aż wręcz promieniałam i wyglądałam jakbym miała owu 😂 Oczywiście nic nie skojarzyłam 😂🤦🏼‍♀️

bleucoco

Rozwiązania
0
Ja sama nic nie wiem. W głowie mam, ze jestem w ciąży. A dzisiaj biel na teście a tak próbuje się dopatrzyć chociaż cień cienia ale chyba ostry cień mgły mi przeszkadza 🤦🏽‍♀️
Jutro spodziewana @. Zero symptomów na nią. Gładka buzia, zero pryszczy, zero pms czy bolu brzucha. A od zeszłego roku miałam wszystkie takie oznaki na okres. Wmawiam sobie, ze jestem w ciąży 🙈 od ponad tygodnia chodzę tak zmeczona i mam drzemki co mi się w ogóle nie zdarzało w ciągu dnia, ta buzia taka piękna 😂, tak jak jedna dziewczyna tu pisała to tez miałam wylew śluzu trzy dni temu i jeju mam niepohamowany apetyt. Przed chwila zjadłam pół kisielu, przegryzlam domowym kebabem co miałam z obiadu do dojeżdżania i dopchałam reszta kisielu. Wczoraj zjadłam rosół, godzinę później dwa gofry z czekolada i chwile po znowu rosół. 🙈🙈🙈 albo będzie dziwna @ albo test mnie w konia robi
Ten apetyt to może być właśnie PMS, nie ma co się tym sugerować. Co do tego, że nic się nie dzieje, to niczego to nie przekreśla :D Ja w trakcie starań miałam mnóstwo cykli z objawami typowo ciążowymi a ciąży nie było. A jak zaszłam to nie czułam NIC a nic. Wszystko pojawiło się grubo po terminie @, a i tak ledwo miałam jakiekolwiek objawy ciąży 😂

pannadziewanna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja miałam wynik kwasu foliowego powyżej 40 ( już nawet nie było podane ile dokładnie) a norma była do 20.
Maxi my mamy widzę wiele że sobą wspólnego i to niekoniecznie tych dobrych rzeczy ale jest się przynajmniej kogo poradzić. Kiedypytam ja mam właśnie mutacje mthfr ale biorę kwas w zmetylowanej formie jednak jak widać nadal jest coś nie tak...

reklama

bleucoco

Rozwiązania
0
Dziś 12dpo.... Biel wizira na teście... Dlaczego? :( był piękny 24mm pęcherzyk
Odechciewa się wszystkiego. Człowiek żyje nadzieja, a co miesiąc rozczarowanie. 😥
Zagnieżdżenie zarodka jest statystycznie najczęściej 9 dpo. Dwa dni później betaHCG wykrywalne jest we krwi. Czyli dopiero 11 dpo masz wykrywalne betaHCG we krwi (wykrywalne czyli większe niż 1). Beta podwaja się co 2 dni. Do tego potrzebuje też czasu żeby przeniknąć do moczu. Negatyw 12 dpo jeszcze o niczym nie przesądza :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Blaankaa Staraczki - 2 połowa 2019 Staramy się 12380
Martxx1 Staraczki 2020 z PCOS Staramy się 37
K Poszukuję staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy się 19
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️ Staramy się 829
aniaslu Ogórkowe staraczki i mamuśki prywatnie Ogórkowe staraczki i mamuśki 9683
L Prolaktyna i progesteron- staraczki Potrzebuję porady 17
Verona26 OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI Staramy się 5009
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 127
PaulinaF Zastrzyki Neoparin Staramy się 21
N Pęcherzyk graffa Staramy się 3
A Czy mogę być w ciążę? Staramy się 23
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30
Agne91 Metody dodatkowe przy staraniach Staramy się 0
R Staraczki z Historią Staramy się 261
martini6 Staraczki ze stażem ponad rok Staramy się 1901
H wykres cyklu staraczki 35+ Staramy się 14
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 10724
martini6 Staraczki „weteranki” 2019 Staramy się 19
G Starania o pierwsze dziecko Staramy się 185
A Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018 Staramy się 5680
1 Staraczki 2018-2020! :) Staramy się 44885
N Staraczki na 2018 Staramy się 28
jadzia715 Tak to my!Staraczki! !:-) Staramy się 3218
nafoczka "Staraczki" lista oraz BADANIA Ciąża po poronieniu 9
yesenia Staraczki 35+ Staramy się 616
C Staraczki Staramy się 1
siwa84 Staraczki z Niemiec 2016/2017 Staramy się 31
xBUMx Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem ! Staramy się 46278
F Staraczki 2017 ;) zapraszam! Staramy się 87968
89Katia "I chciałabym i ..... " - grupa odkładających starania o dziecko. Staramy się 1
P Staraczki to dla nas :) Przyszłe mamy 0
P Staraczki to dla nas :) Staramy się 0
B Staraczki o maleństwo w 2016 Staramy się 653
Julka89.89 Staraczki z Hashimoto Staramy się 1
A Staraczki na 2016 rok :) Staramy się 20211
yesenia Staraczki 30+ Staramy się 1082
Ruda Hetera Staraczki na Fb :) Staramy się 4
julia0903 Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie Staramy się 8180
Ola_456 Staraczki na 2015 - z Kafeterii. Staramy się 135
majdaczek14 Staraczki 2015 : ) Staramy się 34088
migduch Starania o 1 dziecko po 26 roku życia- staraczki od listopada 2014 Staramy się 11
madziolina_p Staraczki Styczen 2015 Staramy się 9709
madziolina_p Staraczki Styczeń 2014 Staramy się 0
Lisica. Staraczki 2014 w ciąży Mamy wędrowniczki 873
czarna2532 Staraczki i mamy Nowy Jork Przyszłe mamy 0
iwo:) Staraczki 2014 :) Staramy się 34028
mama05 Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :) Staramy się 1756
Straciatella Staraczki 2013 Staramy się 12306
mycha05 Staraczki sierpień 2013 :) Staramy się 966
E Staraczki lipiec 2013!!! Staramy się 1951