reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
U nas było tak że ciąża przebiegała prawidłowo prowadziłam ciąże niestety na NFZ i usg ostatnie miałam w 32 tygodniu ciąży kolejne miałam mieć dopiero w 38 nic się nie działo na usg w 32 tygodniu wszystko prawidłowe przepływy też. Przestałam czuć ruchy dziecka pewnego dnia i pojechałam na izbę dowiedziałam się że maleństwo już nie żyja to było straszne :( od razu zrobili ni badania w szpitalu wyszło że mam za niskie białko S później zrobiłam u hematologa badania wyszło że dodatkowo mutacja mthr tak się dowiedzualam o trombofilii kazali brać acard po pół roku zaszlam w ciążę od początku brałam zastrzyki z heparyna i acard częste wizyty u lekarza miałam cudownego lekarza oczywiście prywatnie ekstra się mną zajął często leżałam w szpitalu na końcu przeprowadził mi cc. Ciąże niestety trzeba było zakończyć w 35 tygodniu i 5 dniu ale malutka zdrowa teraz już 2 latka :) teraz jak uda się zajść również ciąża prowadzona na zastrzykach i acardzie


Bardzo mi przykro.. Jesteś dzielną kobietką ❤️
 
Dostałam dzisiaj nagranie od koleżanki jej synka który urodził się wczoraj, zobaczyła go moja 7 latka i powiedziała,że też chce mieć takiego dzidziusia "nawet może być brat".Złożyłam mi życzenia z okazji dnia mamy a przytulając mnie powiedziała"pomyślisz o tym dziecku dla nas, bo niedługo dzień dziecka to akurat ". Ajj piękny dzień, jestem wdzięczna,że ją mam, kocham ją nad życie a jednak smutno mi dzisiaj. Mimo wszystko pięknego dnia dla Was ❤
 
U nas było tak że ciąża przebiegała prawidłowo prowadziłam ciąże niestety na NFZ i usg ostatnie miałam w 32 tygodniu ciąży kolejne miałam mieć dopiero w 38 nic się nie działo na usg w 32 tygodniu wszystko prawidłowe przepływy też. Przestałam czuć ruchy dziecka pewnego dnia i pojechałam na izbę dowiedziałam się że maleństwo już nie żyja to było straszne :( od razu zrobili ni badania w szpitalu wyszło że mam za niskie białko S później zrobiłam u hematologa badania wyszło że dodatkowo mutacja mthr tak się dowiedzualam o trombofilii kazali brać acard po pół roku zaszlam w ciążę od początku brałam zastrzyki z heparyna i acard częste wizyty u lekarza miałam cudownego lekarza oczywiście prywatnie ekstra się mną zajął często leżałam w szpitalu na końcu przeprowadził mi cc. Ciąże niestety trzeba było zakończyć w 35 tygodniu i 5 dniu ale malutka zdrowa teraz już 2 latka :) teraz jak uda się zajść również ciąża prowadzona na zastrzykach i acardzie
Bardzo mi przykro:(:(:(


U nas 14 dc i dzialamy😎😎😎Jak wasze samopoczucie dziewczyny?
Trzymam ✊ za owocne staranka🤗



Hej dziewczyny...
U mnie @ wedlug flo miala byc dzis i nie ma.
Boli jak na @ tez jeszcze nie ma ( zawsze bola plecy tak ze nie moge sie ruszyc) .
Za to juz tydzien bola jajniki. Juz nie tak mocno ale kluja czesciej prawy. Jak juz bola to az w pachwinie mozna poczuc.Podbrzusze boli...oj boli. Wczoraj stanie przy zlewie to byl wyczyn. Piersi bola. Najbatdziej sutki i brodawki jakby ktos je papierem sciernym przejechal plus co jakis czas jakby pradem dostaly. Takie dziwne mrowki.
Nie nastawiam sie ale jesli to @ to nigdy takiej nie mialam. Czekam jeszcze tydzien ( bo jesli sluz w 22 dniu cyklu to owulacja to @ powinna byc za tydzien chyba dobrze licze 😂) .moze w tym xczasie sie nie wykoncze:)
 
Hej, która mi powie czy wczoraj był pozytyw, czy jeszcze dziś mam zrobić dla pewności? Mój pierwszy tak wyraźny test lh 🧐... i jeszcze pytanie, tak Was poczytałam i wspominacie o ananasie i moreli suszonej 😄 od kiedy i jak długo to jeść?🤨
 

Załączniki

  • A43483CD-9EE5-4AF1-BE8A-7A2CCF75B8CC.jpeg
    A43483CD-9EE5-4AF1-BE8A-7A2CCF75B8CC.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 80
Dziewczyny czekam na Wasze dobre wieści z rana, czy któraś dziś testuje? ❤

Ja czekam na @

Hej, która mi powie czy wczoraj był pozytyw, czy jeszcze dziś mam zrobić dla pewności? Mój pierwszy tak wyraźny test lh 🧐... i jeszcze pytanie, tak Was poczytałam i wspominacie o ananasie i moreli suszonej 😄 od kiedy i jak długo to jeść?🤨

Ja bym zrobiła bo nie wygląda mi jeszcze ten ostatni na pozytyw chyba że z czasem zbladł... no ale blisko blisko :)

Ha ha!! Apka pokazuje 54% na pozytywny test ciążowy 😂 😂 😂 ah te technologie
 
Ostatnia edycja:
U nas było tak że ciąża przebiegała prawidłowo prowadziłam ciąże niestety na NFZ i usg ostatnie miałam w 32 tygodniu ciąży kolejne miałam mieć dopiero w 38 nic się nie działo na usg w 32 tygodniu wszystko prawidłowe przepływy też. Przestałam czuć ruchy dziecka pewnego dnia i pojechałam na izbę dowiedziałam się że maleństwo już nie żyja to było straszne :( od razu zrobili ni badania w szpitalu wyszło że mam za niskie białko S później zrobiłam u hematologa badania wyszło że dodatkowo mutacja mthr tak się dowiedzualam o trombofilii kazali brać acard po pół roku zaszlam w ciążę od początku brałam zastrzyki z heparyna i acard częste wizyty u lekarza miałam cudownego lekarza oczywiście prywatnie ekstra się mną zajął często leżałam w szpitalu na końcu przeprowadził mi cc. Ciąże niestety trzeba było zakończyć w 35 tygodniu i 5 dniu ale malutka zdrowa teraz już 2 latka :) teraz jak uda się zajść również ciąża prowadzona na zastrzykach i acardzie
Jakbym czytała swoją historie 🙁 popłakałam się bo wszystko mi się przypomniało. U mnie nie badali chyba białka S albo mi nie powiedzieli. Strasznie mi przykro kochana. Ściskam Cię mocno i cudowne jest to, że po tym wszystkim znalazłaś w sobie tyle siły, że nie dość że masz już pięknego skarba 2letniego to jeszcze walczysz dalej. Dałaś mi dużo nadziei i siły.
A mogę zapytać co za mutacje Ci wyszły?
 
reklama
A dziewczyny powiedzcie mi jakie witaminy się bierze po pierwszym trymestrze w naszym przypadku tej nieszczęsnej mutacji?
Dobre pytanie, ale tego jeszcze nie wiem 😀 narazie chciałabym być w 1 trymestrze, a później się okaże. Ale jak będę miała konkretne inf od lekarza to mogę Cię je oczywiście przekazać.
 
Do góry