reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej, która mi powie czy wczoraj był pozytyw, czy jeszcze dziś mam zrobić dla pewności? Mój pierwszy tak wyraźny test lh 🧐... i jeszcze pytanie, tak Was poczytałam i wspominacie o ananasie i moreli suszonej 😄 od kiedy i jak długo to jeść?🤨
U mnie tak wyglada 14dc dzis ale to jeszcze nie pozytyw taki pewny , powinien byc taki sam kolor lub ciemniejszy niz ta druga linia
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 71
reklama
Dawka 75mg biorą nawet kobiety przy bolesnych miesiączkach. To jest dawka profilaktyczna. Ja uważam że jeśli to ma pomóc żyć nienarodzonemu dziecku. To warto nawet gdy lekarz na to nie wpadnie. Nie wszystkie kobiety stać na leczenie prywatnie, a nie którzy lekarze na NFZ nic nie dają
Tak jak napisałam każdy ma inne podejście. Ja bym i tak nie brała na własną rękę czegoś co rozrzedza krew 🤷🏼‍♀️ Każdy podejmuje swoje decyzje.
 
Witam, 7 dzień spóźnia mi się @ nigdy tak nie miałam, testy negatywnie wychodzą :( Jutro idę do ginekologa i bardzo się boje co to się dzieje😔
 
Dziewczyny czy taki Progesteron świadczy o tym, że owu była? Dobry jest, czy niski? Progesteron robiony w 23dc, cykle ok 30 dniowe, test owu pozytywny wyszedł w 15dc.
Screenshot_20200526_082502_com.google.android.apps.docs.jpeg
 
Witam, 7 dzień spóźnia mi się @ nigdy tak nie miałam, testy negatywnie wychodzą :( Jutro idę do ginekologa i bardzo się boje co to się dzieje[emoji17]
Ja mam tak zawsze w cyklu w którym nie miałam owulacji. Wydłuża się bardzo. Raz do dwóch razy w roku mi się tak zdarza
 
reklama
Do góry