reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Kurde! Mnie zaczęły dzień po owulacji, to nawet nie jest kłucie tylko tak ostry ból, że szok. Nie mogę podnosić nogi czasem. Pierwszy raz w życiu mam coś takiego, ja to się boję, że pęcherzyk nie pękł i dlatego tak boli, bo zrobiła się torbiel. Umówiłam się do gina na wtorek. Może wytrzymam, a może jutro przejdzie. Ale ból okropny to fakt.. Czasem to aż płaczę aż tak boli 🤣
Oj. nie u mnie to było takie delikatne. Dzis cos tak bardziej czuje hmmm. Muszę też się umówić na czerwiec bo miałam iść w kwietniu jak się nie uda zajść A tu korona i się nie umówiłam... jutro dzwonię do mojej Pani ginekolog 😋😊
 
reklama
Dziewczyny zarówno wczoraj i dzisiaj bardzo pozytywny test owulacyjny, czyli kiedy mam się spodziewać owulacji? 😅
 
Dzisiaj badanie cycków (czyste :) ) na 8 czerwca zapisałam się do kliniki do rpzygotowania do invitro jakbyście chaiły to wpisze Wam wszystki badania jakie mamy zrobić ze ślubnym i jak to wygląda :)
 
Dzisiaj badanie cycków (czyste :) ) na 8 czerwca zapisałam się do kliniki do rpzygotowania do invitro jakbyście chaiły to wpisze Wam wszystki badania jakie mamy zrobić ze ślubnym i jak to wygląda :)
Chętnie się dowiem bo ta wiedza chyba mi się przyda.
Ja Usg piersi robiłam w lutym i mam trzy torbiele w prawej piersi dzisiaj pobolewała mnie lewa pierś we wrześniu sprawdzę znowu.
 
Chętnie się dowiem bo ta wiedza chyba mi się przyda.
Ja Usg piersi robiłam w lutym i mam trzy torbiele w prawej piersi dzisiaj pobolewała mnie lewa pierś we wrześniu sprawdzę znowu.
To tak...do invitro potrzeba usg cycków (pół roku ważne) cytologie rok wymaz na chlamydie pół roku
Badania różyczka igg igm
Cytomegalia igg igm
Toxoplazmoza igg igm
Hiv
Anty hbs hbe antygen hbs
Kila
Fsh
Amh
Grupa krwi (badania wirusowe pół roku ważne plus facet też te z krwii robi)
 
Mi na Pai-1 i v-leiden dała skierowanie. To ten mój ma USG w gabinecie i samo powiedział, że moja ciąża jest ciąża wysokiego ryzyka z uwagi na poprzednie poronienia i wizyty co 2 tyg i co 2 tyg będzie mi dawał skierowanie na badania. Mam nadzieję, że za 2 tygodnie serce będzie biło. We wtorek mam prywatną wizytę. A zastrzyki trzymasz w lodówce ?
W sumie te 8 zł na miesiąc mnie nie zbawi. A będę miała spokój.
Nie, trzymam w szafce. Na opakowaniu była informacja, żeby przechowywać w zacienionym miejscu do maks chyba 25'. Więc w tej szafce są bezpieczne. Chyba. Dałaś mi do myślenia.
W sumie to myślałam, że ja też będę musiała chodzić co 2 tygodnie na wizyty z powodu poronień, ale byłam na pierwszej pod koniec 5tc, później dwa tygodnie i wizyta. I teraz mam dopiero 10.06, czyli po równych 4 tygodniach. Wcześniej mam tylko jeszcze prenatalne u innego specjalisty, bo ten mój gin nie zajmuje się prenatalnymi.
 
reklama
Do góry