reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nie, trzymam w szafce. Na opakowaniu była informacja, żeby przechowywać w zacienionym miejscu do maks chyba 25'. Więc w tej szafce są bezpieczne. Chyba. Dałaś mi do myślenia.
W sumie to myślałam, że ja też będę musiała chodzić co 2 tygodnie na wizyty z powodu poronień, ale byłam na pierwszej pod koniec 5tc, później dwa tygodnie i wizyta. I teraz mam dopiero 10.06, czyli po równych 4 tygodniach. Wcześniej mam tylko jeszcze prenatalne u innego specjalisty, bo ten mój gin nie zajmuje się prenatalnymi.
Rozumiem. Ja planuję nfz tak jak chcę czyli co 2 tyg i co 3-4 tyg prywatnie. Nie spłukam się a będę czuc się bezpiecznie. Jeśli dotrwam dalej niż ostatnio.
 
reklama
Kochana nie załamujemy się i pracujemy dalej 🥰 ściskam mocno, będzie dobrze. Ale @ jeszcze nie przyszła? Może jeszcze czas. Buziak ❤️
Jeszcze nie przyszła ale nie ma co się łudzić, dlaczego akurat teraz miało by się udać. Wgl jakoś ostatnio straciłam nadzieję, że się wgl kiedykolwiek uda.
 
Jeszcze nie przyszła ale nie ma co się łudzić, dlaczego akurat teraz miało by się udać. Wgl jakoś ostatnio straciłam nadzieję, że się wgl kiedykolwiek uda.
Uda się na pewno! W sumie ile już cykli? Ja to całkiem cierpliwa nie jestem więc pewnie szybko zacznę się denerowac, że nie wychodzi, ten cykl też przypisuje do straconych, bo mam bardzo dziwne objawy. Wręcz niepokojące
 
Hejo,
Kolejny raz wpadam z prośbą o ocenę testów lh, bo już się pogubiłam 😊 testy mi się już skończyły.. cykle mam 30-34 dni, czy któryś jest pozytywem? One są z domowe laboratorium, ma któraś pozytyw jego jak powinien wyglądać?
 

Załączniki

  • DCBC0773-AA2E-4459-8E10-209382FFC01F.jpeg
    DCBC0773-AA2E-4459-8E10-209382FFC01F.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 87
Hejo,
Kolejny raz wpadam z prośbą o ocenę testów lh, bo już się pogubiłam 😊 testy mi się już skończyły.. cykle mam 30-34 dni, czy któryś jest pozytywem? One są z domowe laboratorium, ma któraś pozytyw jego jak powinien wyglądać?
Kreska testowa powinna być taka sama lub ciemniejsza niż kontrolna😁
 

Załączniki

  • 2f57fb0c69233295med.jpg
    2f57fb0c69233295med.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Hejo,
Kolejny raz wpadam z prośbą o ocenę testów lh, bo już się pogubiłam 😊 testy mi się już skończyły.. cykle mam 30-34 dni, czy któryś jest pozytywem? One są z domowe laboratorium, ma któraś pozytyw jego jak powinien wyglądać?
Mój taki, lubię patrzec na niego 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20200522_182739.jpg
    IMG_20200522_182739.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 64
Do góry