reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ma ktoś jakiś magiczny eliksir na pojawienie się @?? :D :D :D

Nadal nie przylazła świnia.

@Verona26 może Ty tam jakieś rytułały odpraw, bo nie chce mieć powyżej 30 dni cyklu :p
Ej u mnie tak samo.. wczoraj miałam różowe plamienia i bylam pewna że dziś z rana będzie @ a tu tylko bardzo delikatne brązowe plamienie które znikło przez dzień. Jak jutro zdążę z rana to pewnie machne testa jeśli dalej @ nie będzie
 
Ja też nie miałam po poronieniu żadnych objawów PMS, a zawsze mam... Myślę że organizm musi przestawić się na tryb "nie ciąża" i pewnie dlatego takie zawirowania.
Ja mam w tej chwili tak samo

Ej u mnie tak samo.. wczoraj miałam różowe plamienia i bylam pewna że dziś z rana będzie @ a tu tylko bardzo delikatne brązowe plamienie które znikło przez dzień. Jak jutro zdążę z rana to pewnie machne testa jeśli dalej @ nie będzie
Ja tez, wczoraj jakas plamka, dzisiaj tez plamka. Termin @ na dzis lub jutro . Brzuch boli okresowo . Cieszyłam sie , ze jesli juz przylazla to dobrze , ze wcześniej, a tu guzik z tego. Oby chociaż jutro , bo jak przyjdzie mi czekać jeszcze kilka dni to oszaleje.
Na żadne plamienia implantacyjne nie liczę, bo ponoć przy nich brzuch nie boli. A mnie boli .
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj 22dc rano test negatywny... W środę 20dc coś ala pęcherzyk 17mm a dzisiaj ból taki, że ze aż mnie zgięło w pół... Poważnie... Nie wiedziałam co się dzieje...
Podojrzewalabyl owulację ale 2 w miesiącu?? Jedna 14dc druga 22dc [emoji848][emoji848][emoji848] rozrzutnie [emoji23][emoji23][emoji23]
 
A może zagnieżdżenie. Ja tak miałam w marcu, że aż się obudziłam. A potem zobaczyłam II kreski.
Dzisiaj 22dc rano test negatywny... W środę 20dc coś ala pęcherzyk 17mm a dzisiaj ból taki, że ze aż mnie zgięło w pół... Poważnie... Nie wiedziałam co się dzieje...
Podojrzewalabyl owulację ale 2 w miesiącu?? Jedna 14dc druga 22dc [emoji848][emoji848][emoji848] rozrzutnie [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja mam w tej chwili tak samo


Ja tez, wczoraj jakas plamka, dzisiaj tez plamka. Termin @ na dzis lub jutro . Brzuch boli okresowo . Cieszyłam sie , ze jesli juz przylazla to dobrze , ze wcześniej, a tu guzik z tego. Oby chociaż jutro , bo jak przyjdzie mi czekać jeszcze kilka dni to oszaleje.
Na żadne plamienia implantacyjne nie liczę, bo ponoć przy nich brzuch nie boli. A mnie boli .
Mnie brzuch nie boli ale czasem tak mam ze nie boli przed tylko tak nagle zaczyna wraz z krwawieniem dopiero. Jedynie mnie tak jakby ćmi dziwnie ale to może przez to ze cały dzień na nogach i ciężka dniowka w pracy. Ja się wole nie nakręcac zwłaszcza ze szyjka mi opadła i jest "okresowa" choć dziś ciut wyżej niż wczoraj
 
Do góry