reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A miałaś już kontrolę po poronieniu? Przepraszam ale nie ogarniam tych wszystkich terminów i informacji [emoji51]
Jeśli nie miałaś to powinnaś iść a jeśli miałaś i to tylko taka rutynowa wizyta no to może nie trzeba.
Ja mam wizyte w czwartek.... I w sumie zastanawiam sie czy na nia isc, prawidlowo powinnam isc za miesiac bo moj gin kazal mi przychodzic co dwa cykle... Nie wiem co mam robic [emoji849][emoji849][emoji849]
 
reklama
Lekarz może powiedzieć kiedy trzeba działać ale musi zagrać wszystko żeby się udało. Jak wszystko z wami ok to pewnie się szybko uda :)
Może wyda się to głupie ale mi lekarz powiedział że przy monitoringu cytuje "będzie szybka sprawa". Jak to wyglądało u Ciebie @Milusia34 ? Lekarz nie mówi Ci w który konkretnie dniu macie działać? Podobno co do godziny lekarz może stwierdzić pik.
 
Jeszcze nie bylam w ciazy 😌 never ever 😉
Ale spoko, moze sie pomylic przy takiej ilosci dziewczyn, mi tez sie myli 😁
Starania ze wspomagaczami od lutego...ostatnia kontrola 30 kwietnia, planowo powinnam isc za miesiac, nie mam jeszcze minitoringow itp... Na razie statania na lekach...sama nie wiem...
 
Aaa przepraszam, jakoś myślałam że też poroniłaś. A na jakich lekach jesteś?
Jeszcze nie bylam w ciazy [emoji18] never ever [emoji6]
Ale spoko, moze sie pomylic przy takiej ilosci dziewczyn, mi tez sie myli [emoji16]
Starania ze wspomagaczami od lutego...ostatnia kontrola 30 kwietnia, planowo powinnam isc za miesiac, nie mam jeszcze minitoringow itp... Na razie statania na lekach...sama nie wiem...
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to z tą kofeina, bo dowiedziałam się, że może mieć też niekorzystny wpływ i może utrudniać zapłodnienie, przed poprzednimi ciążami nie piłam kawy w ogóle , a teraz piję 3-4 rozpuszczalne dziennie, lubię kawkę, nauczyłam się pić w ciąży bo miałam niskie ciśnienie i tak mogłam sie wspomagać i teraz ciężko miałabym zrezygnować
 
reklama
Hej dziewczyny. Podczytuje czasem ale się nie odzywam bo w sumie co mam pisać.... Nic ciekawego u mnie. Jutro 18 dc ide sprawdzić czy pęcherzyki podrosły. Mówię zawsze o nich... "moje bliźniaki". Bo zawsze są dwa identyczne pęcherzyki. Nie wiem czy lekarka da mi Pregnyl. Pewnie da. Jak nie da to uderzę do tego lekarza od niepłodności co do niego chodzę. Pewnie pękną a w weekend zacznę krwawić. Więc w ogóle olewka i nie przejmuje się tym już. Za to poprawiam sobie humor cały dzień e-zakupami. Nawet seksu mi się nie chce.

Kolejnym kreseczkom gratuluję. :*
A co takiego fajnego kupujesz?
 
Do góry