reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Kurde beta 0 a cienie widze. Co to czlowiek ma w głowie, ze sobie wyobraża takie rzeczy 🤣🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG_20200602_082018.jpg
    IMG_20200602_082018.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 115
Dziewczyny mam już dosyć 😕 kolejny cykl, potwierdzona owu i 6 dni Po owulacji słabe plamienia 😕 kuźwa mać! Dzisiaj 7 dpo, plamienia przy podcieraniu, beznadziejny humor i wszystko na nie wrrrr pomocy 🤪
 
Hej dziewczyny, ja jestem w 6dc, więc owu przede mną, ale w poprzednich miałam piekny pęcherzyk i endo i po owu wzrost temp, parcie na pęcherz 😄 do łazienki latałam co pięć minut, strzelanie kłucie w jajnikach a i tak nic nie wyszło bo dostaje plamienia parę dni przed @. Jak to u Was wygląda jakie macie objawy po owulacji?
 
Ja niestety także pare dni po owu plamienia 🤷🏻‍♀️A wszystko wyglądało na plus 🤷🏻‍♀️
Hej dziewczyny, ja jestem w 6dc, więc owu przede mną, ale w poprzednich miałam piekny pęcherzyk i endo i po owu wzrost temp, parcie na pęcherz 😄 do łazienki latałam co pięć minut, strzelanie kłucie w jajnikach a i tak nic nie wyszło bo dostaje plamienia parę dni przed @. Jak to u Was wygląda jakie macie objawy po owulacji?
 
reklama
ja jedną łyżeczkę do porannej kawy przez cały cykl
A czy smak jest wyczuwalny? Ja jestem odpowiedzialna za kawę rano i bym nam wsypywała po łyżeczce [emoji16] mąż nie musi wiedzieć, im mniej wie, tym lepiej śpi [emoji6]
Już teraz zdarza mu się marudzić że musi brać kwas foliowy, a to przecież taka malusia tabletka....[emoji1745]
 
Do góry