reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja mace mam w tabletkach i również z rossmana, za 30zl 60 tabletek i biorę razem z moim, na początku brałam 1 tabletkę, ale wszędzie w internecie pisze o większych dawkach wiec teraz dwie tabletki łykamy. Nic szczególnego jeszcze nie zauważyłam po sobie chociaż w weekend kupiłam już drugie opakowanie. Dowiem się czy działa cuda w terminie miesiączki 🤣
 
reklama
A czy smak jest wyczuwalny? Ja jestem odpowiedzialna za kawę rano i bym nam wsypywała po łyżeczce [emoji16] mąż nie musi wiedzieć, im mniej wie, tym lepiej śpi [emoji6]
Już teraz zdarza mu się marudzić że musi brać kwas foliowy, a to przecież taka malusia tabletka....[emoji1745]
Proszek ma bardzo specyficzny smak, jest bardzo wyczuwalny 🙈
 
Hej dziewczyny, ja jestem w 6dc, więc owu przede mną, ale w poprzednich miałam piekny pęcherzyk i endo i po owu wzrost temp, parcie na pęcherz 😄 do łazienki latałam co pięć minut, strzelanie kłucie w jajnikach a i tak nic nie wyszło bo dostaje plamienia parę dni przed @. Jak to u Was wygląda jakie macie objawy po owulacji?
W poprzednim cyklu miałam ból z prawej strony , taki dyskomfort w czasie przewidywanej owulacji. W tym cyklu test owu wyszedł pozytywny w 10 dc i 11 podczas przytulanek odczuwałam ból ( nie miałam tak nigdy) ale nic innego. Aktualnie 15 dc ale w tym miesiącu jakoś nie miałam zbytnio nastroju na przytulanki w czasie okołoowulacyjnym więc czekam na @
 
Taki bladzioch z rana... Czy go widzicie? Trochę pokręciłam zdjęcie bo na żywo lepiej widać. Czekam na wyniki bety [emoji4]
IMAG1083.jpeg
 
Boże, ja się tak strasznie teraz boję po poronieniu w lutym... I ta ciąża taka niespodziewana.. o ile to ciąża. Czytałam też że testy i badania krwi wychodzą pozytywnie też w przypadku jakichś chorób :( A moja mama zmarła ponad rok temu na taka szyjki macicy :(
Myśl pozytywnie ! Nastaw głowę,że teraz będzie dobrze. Dbaj o siebie, odpoczywaj kiedy wizyta u lekarza?
 
reklama
Boże, ja się tak strasznie teraz boję po poronieniu w lutym... I ta ciąża taka niespodziewana.. o ile to ciąża. Czytałam też że testy i badania krwi wychodzą pozytywnie też w przypadku jakichś chorób :( A moja mama zmarła ponad rok temu na taka szyjki macicy :(
Bardzo mi przykro z powodu śmierci mamy ale z pewnością wiesz,że profilaktyka jest ważna. Jesteś w grupie ryzyka ale regularne badania dużo dają. Wszystko będzie dobrze. Trzymam za ciebie kciuki. Za wszystkie tu trzymam kciuki ✊✊
 
Do góry