reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Niby wiem, że za wcześnie, a i tak się niecierpliwię. Do miesiączki zostało 3 dni, nie wiem jak ja to wytrzymam, ale zrobię test, jak krwawienie się nie pojawi. Szukam też gdzie w okolicy zrobią mi prywatnie betę :-p
Ehh i tak to jest jak się starasz czas od owulacji do dnia spodziewanej (tu na forum znienawidzonej) @ dłuży się i człowiek się niecierpliwi. Poszukaj jakiegoś laboratorium może się uda.Trzymam kciuki aby za II kreseczki
 
reklama
U mnie niby w szpitalu jest całkowicie odwołane robienie komercyjnych badań krwi, ale jednak jak już się pójdzie to nie robią żadnych problemów :) nawet dzisiaj mi Pani podała wyniki przez telefon ( miałam robione badania ekspresowe)
Ehh i tak to jest jak się starasz czas od owulacji do dnia spodziewanej (tu na forum znienawidzonej) @ dłuży się i człowiek się niecierpliwi. Poszukaj jakiegoś laboratorium może się uda.Trzymam kciuki aby za II kreseczki
 
Przepraszam że wam jeszcze zabieram czas [emoji38] ale mam pytanie. Przeczytałam że do lekarza trzeba się udać do 10tc żeby dostać potem becikowe. Ale jak to mam liczyć? Od ostatniej miesiączki? To wychodzi że mam 8t2d, ale 22.05 jeszcze testy ciążowe wychodziły negatywne, więc jak To jest?
Od ostatniej miesiączki 😀
 
Cześć dziewczyny 😊
Podczytuje Was od jakiegoś czasu. Wszystkim serdecznie gratuluje upragnionych 2 kreseczek na teście.
My staramy się z mężem dopiero drugi cykl.
W drugim cyklu kupiłam testy owu, nie wyszedł mi żaden pozytywnie, ale robiłam ich tylko 5 szt. (facelle z Rossmanna). Cykle mam 28 dniowe, więc testy zaczęłam robić zgodnie z instrukcją od 12 dc. Myślałam, że może cykle bezowulacyjne, ale byłam wczoraj rano na badaniach i progesteron w 23dc miał wartość 12,97 więc owu raczej była? Zrobiłam też TSH i wynik dla mnie jak z kosmosu bo 4,1 gdzie 1,5 miesiąca temu miałam wynik 1,8. Robiłam też wtedy anty tpo, Ft3 i ft4 i wszystko było w normie 😕 czy któraś z Was miała taka sytuację? Wiem, że TSH lubi wariować na początku ciąży, ale czy to może być zaraz po ewentualnym zagnieżdżeniu? Czy wahania występują dopiero w późniejszym czasie? Termin @ mam na niedzielę. 😱
 
Ja dzisiaj robiłam tsh ale będę mieć jutro wyniki więc nie wiem jakie mam. W lutym miałam w normie..
Cześć dziewczyny [emoji4]
Podczytuje Was od jakiegoś czasu. Wszystkim serdecznie gratuluje upragnionych 2 kreseczek na teście.
My staramy się z mężem dopiero drugi cykl.
W drugim cyklu kupiłam testy owu, nie wyszedł mi żaden pozytywnie, ale robiłam ich tylko 5 szt. (facelle z Rossmanna). Cykle mam 28 dniowe, więc testy zaczęłam robić zgodnie z instrukcją od 12 dc. Myślałam, że może cykle bezowulacyjne, ale byłam wczoraj rano na badaniach i progesteron w 23dc miał wartość 12,97 więc owu raczej była? Zrobiłam też TSH i wynik dla mnie jak z kosmosu bo 4,1 gdzie 1,5 miesiąca temu miałam wynik 1,8. Robiłam też wtedy anty tpo, Ft3 i ft4 i wszystko było w normie [emoji53] czy któraś z Was miała taka sytuację? Wiem, że TSH lubi wariować na początku ciąży, ale czy to może być zaraz po ewentualnym zagnieżdżeniu? Czy wahania występują dopiero w późniejszym czasie? Termin @ mam na niedzielę. [emoji33]
 
Cześć dziewczyny 😊
Podczytuje Was od jakiegoś czasu. Wszystkim serdecznie gratuluje upragnionych 2 kreseczek na teście.
My staramy się z mężem dopiero drugi cykl.
W drugim cyklu kupiłam testy owu, nie wyszedł mi żaden pozytywnie, ale robiłam ich tylko 5 szt. (facelle z Rossmanna). Cykle mam 28 dniowe, więc testy zaczęłam robić zgodnie z instrukcją od 12 dc. Myślałam, że może cykle bezowulacyjne, ale byłam wczoraj rano na badaniach i progesteron w 23dc miał wartość 12,97 więc owu raczej była? Zrobiłam też TSH i wynik dla mnie jak z kosmosu bo 4,1 gdzie 1,5 miesiąca temu miałam wynik 1,8. Robiłam też wtedy anty tpo, Ft3 i ft4 i wszystko było w normie 😕 czy któraś z Was miała taka sytuację? Wiem, że TSH lubi wariować na początku ciąży, ale czy to może być zaraz po ewentualnym zagnieżdżeniu? Czy wahania występują dopiero w późniejszym czasie? Termin @ mam na niedzielę. 😱
TSH zdecydowanie za wysokie. Konsultowałaś z endokrynologiem? W następnym cyklu spróbuj robić testy wcześniej mi przy cyklu 26-27 pozytyw wyszedł w 10 dc. Mój gin mówi ,że progesteron powyżej 10 znaczy,że owulacja była
 
Nie konsultowałam, bo wcześniejsze wyniki przed staraniami były super, a ten wynik dopiero wczoraj mi taki wyszedł 🤔 jutro będę dzwonić żeby umówić się do gin-endo. Wystraszylam się trochę, bo albo to ciąża albo mam namieszane w hormonach bo skąd taka duża rozbieżność w ciągu krótkiego czasu 😕 kilka razy sprawdzałam, bo wydawało mi się to aż niemożliwe 😱
TSH zdecydowanie za wysokie. Konsultowałaś z endokrynologiem? W następnym cyklu spróbuj robić testy wcześniej mi przy cyklu 26-27 pozytyw wyszedł w 10 dc. Mój gin mówi ,że progesteron powyżej 10 znaczy,że owulacja była
 
Dziewczyny a co o tym sadzicie? To jest test owu sprzed pol h, dzis 14 dc, wczoraj byly przytulanki. Pierwsze foto jest z wczoraj wieczor, drugie dzis.
 

Załączniki

  • IMG_20200601_222308.jpg
    IMG_20200601_222308.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 74
Dziewczyny patrzę ile się tu dziewczyn infognito przewija i się nie odzywa 😁😁 wiedzę po wyświetleniach w zdjęciu 😁 jestem mega zła, ze beta 0, ale nie poddajemy się! Działamy dalej, nie tracimy nadzieji. Piekne kreseczki od rana czekamy na resztę 😁❤️
 
reklama
Do góry