reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej kochane. To nasz pierwszy cykl starań, zawsze bóle jajników miałam przed samym @ gdzies dzień przed, a teraz towarzysza mi od około 3 dni, a do testowania jeszcze 8 dni.. Czy któraś z Was miała bóle jajników i później test wyszedł pozytywny? Bardziej martwie się, ze o ile mogło się nam udać w tym cyklu, to te bóle mogą dobrze nie świadczyć 😭
 
reklama
Hej kochane. To nasz pierwszy cykl starań, zawsze bóle jajników miałam przed samym @ gdzies dzień przed, a teraz towarzysza mi od około 3 dni, a do testowania jeszcze 8 dni.. Czy któraś z Was miała bóle jajników i później test wyszedł pozytywny? Bardziej martwie się, ze o ile mogło się nam udać w tym cyklu, to te bóle mogą dobrze nie świadczyć 😭
Ja miałam bóle jajnika od prawie samej owulacji, co prawda nie były jakieś mocne. Niestety @ przyszła. Trzymam kciuki żeby u Ciebie było inaczej i zwiastowało dwie kreseczki :)
 
Czasami zdarza się tak że w jednym cyklu pojawiają się nowe bóle, plamienia, cykl się wydłuża lub skraca ale to nie musi oznaczać nic złego, nie ma co się denerwować. Nie jesteśmy automatami żeby wszystko działało jak w zegarku co miesiąc. A może owulacja się przesunęła? A może coś tam się dzieje i będziesz w ciąży? Wszystko jest możliwe :)
Hej kochane. To nasz pierwszy cykl starań, zawsze bóle jajników miałam przed samym @ gdzies dzień przed, a teraz towarzysza mi od około 3 dni, a do testowania jeszcze 8 dni.. Czy któraś z Was miała bóle jajników i później test wyszedł pozytywny? Bardziej martwie się, ze o ile mogło się nam udać w tym cyklu, to te bóle mogą dobrze nie świadczyć [emoji24]
 
Czasami zdarza się tak że w jednym cyklu pojawiają się nowe bóle, plamienia, cykl się wydłuża lub skraca ale to nie musi oznaczać nic złego, nie ma co się denerwować. Nie jesteśmy automatami żeby wszystko działało jak w zegarku co miesiąc. A może owulacja się przesunęła? A może coś tam się dzieje i będziesz w ciąży? Wszystko jest możliwe :)
Mam takie dziwne przeczucie, ze może właśnie coś się dzieje.. Kurczę wydaje mi się, ze znam swoje ciało i takie bóle bywaly u mnie dużo dużo później, przed samym @ a owulacja wydaje mi się, ze była w terminie. Kurczę to teraz tylko czekac:-) Niecierpliwie..:-) Mam nadzieje, ze nie jest to nic złego
 
Ja miałam delikatne bóle jajników, a jakieś kilka dni przed testem nie mogłam wytrzymać na pachwiny tak mnie bolały. Chyba już się tam wszytsko rozciagalo [emoji4]
Hej kochane. To nasz pierwszy cykl starań, zawsze bóle jajników miałam przed samym @ gdzies dzień przed, a teraz towarzysza mi od około 3 dni, a do testowania jeszcze 8 dni.. Czy któraś z Was miała bóle jajników i później test wyszedł pozytywny? Bardziej martwie się, ze o ile mogło się nam udać w tym cyklu, to te bóle mogą dobrze nie świadczyć [emoji24]
 
reklama
Do góry