reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja byłam umowiona na 12dc a pęcherzyk pękł juz w 10...i lipa
A mam pytanie dot monitoringu cyklu. Lekarz ostatnio powiedział że mam przyjść po miesiączce tak do 12 dnia. Moje miesiączki trwają 7 dni dziś mam trzeci dzień i umówili mnie na 10 czerwca to będzie 8 dzień cyklu. Myślicie że w ogóle opłaca się w taki dzień isc? Przecież na owulację to chyba zbyt wcześnie?
 
Czyli w boże ciało okres..... Do tego mam trochę zakażenia paciorkowcem ale mój lekarz od zachodzenia w ciążę powiedział że to nie szkodzi, dał mi lek, po okresie mam brać probiotyki. Szkoda tylko że znowu nic nie wyszło. Miałam piękna owulację w odpowiednim czasie po pregnylu, 12 mm endo, żadnych torbieli które by mi niepotrzebnie gmatwaly w hormonach. Po prostu eldorado! Szkoda tylko że uj bombki strzeli.
A jak wyniki Twojego partnera
 
Dziewczyny! W poniedziałek progesteron 12,89 beta 0. Czy jeżeli powtórzę progesteron i wynik będzie mniejszy to znaczy, ze @ niedługo nadejdzie. Jest sens powtarzać to badanie? Betę powtórzę dziś dla pewności jak dzis wyjdzie 0 to juz na milion procent dupa.

Nie wiem czy jest sens powtarzać progesteron, ale jak tam uważasz.

Szkoda, że betka taka :(

U mnie niestety beta nie rośnie... znowu biochemiczna po biochemicznej, jak to możliwe ???? Jestem załamana, znikam stąd na jakiś czas...

Nosz kurde!

Przykro mi bardzo...

Pewnie - potrzebujesz to odpocznij od tego wszystkiego. Sama bym chyba zwariowała. Człowiek się nastawia, cieszy...

Tule Cie mocno tulipanku :( :( ✊✊
Beta wyszła mi 37,51. To dobrze?
 
Kobietki
Czy któraś podczas miesiączki krawiła tylko na brązowo?? lub czarno?? :oo: :oo:

Myślałam, że u mnie się rozkręci normalny okres a tu znów cuś...

Najpierw brązowe plamienie teraz jakieś paskudne czarne plamienie bleeee.

Ale jest oszczędność !! Chodzę z 1 podpaską dziennie 💰💰💰 to i portfelik się cieszy :D
 
Kobietki
Czy któraś podczas miesiączki krawiła tylko na brązowo?? lub czarno?? :oo: :oo:

Myślałam, że u mnie się rozkręci normalny okres a tu znów cuś...

Najpierw brązowe plamienie teraz jakieś paskudne czarne plamienie bleeee.

Ale jest oszczędność !! Chodzę z 1 podpaską dziennie 💰💰💰 to i portfelik się cieszy :D
Kurcze niewiem czy to normalne, chyba wolałabym skonsultować to z lekarzem bo napewno by mnie to martwiło, ja sie nigdy z takim okresem nie spotkałam
 
reklama
Do góry