reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jaaa! 🤗
I za mną drugi cykl starań...
1 nie wiem czy czasem nie była biochemiczna (zawsze miałam idealnie równe @ co 28 dni, a miesiąc temu miałam 10 dni spóźnienia, dopiero @ nadszedł jak głupia ja lyknelam Apap Extra 🤦🏻‍♀️).
No i teraz jestem w drugim cyklu starań, póki co 2 dni opóźnienia @ ale test negatywny na ten moment, także ciężko powiedzieć czy coś z tego będzie 🤷🏻‍♀️
Ja 13 miesięcy już się staram i nic , ale trzymam kciuki :3
 
Jaaa! 🤗
I za mną drugi cykl starań...
1 nie wiem czy czasem nie była biochemiczna (zawsze miałam idealnie równe @ co 28 dni, a miesiąc temu miałam 10 dni spóźnienia, dopiero @ nadszedł jak głupia ja lyknelam Apap Extra 🤦🏻‍♀️).
No i teraz jestem w drugim cyklu starań, póki co 2 dni opóźnienia @ ale test negatywny na ten moment, także ciężko powiedzieć czy coś z tego będzie 🤷🏻‍♀️

To trzymam kciuki żeby wylazło coś na tym teście 😁😁
 
Dziewczyny mam do was pytanie jescze, ja mam temperaturę pod pachą 36,2 to nie jest za niska ? Zawsze coś kojarzę że w ciąży powinna być około 37
Nie mierzy się pod pachą pod kątem kontrolowania temp. po owulacji czy zapłodnieniu :) Zresztą w ogóle nie potrzebujesz tego kontrolować. Każdy ma inną temp. normalną ciała a więc i potem wzrasta do innych poziomów.
 
reklama
Na monitoring nie chodzę, a właśnie miałam jakieś kasetowe testy i ta kreska nie była aż tak mocna, kumpela była u naszego wspólnego gina i on mówi, żebyśmy testy owu robiły koło południa, tak też spróbuję w następnym cyklu, w sumie to jak będzie się zbliżać owu to zrobię nawet 3 razy dziennie żeby wylapac[emoji23]
Wczoraj w swojej apce przeczytałam że najlepiej robić testy owu o godz 12. Bo nad ranem jest początek wyrzuty lh o szczyt ma właśnie w południe :) zawsze robiłam wieczorem więc szok
 
Do góry