reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Mam pytanie do palących dziewczyn 😊 Jak to u was jest? Rzucilyscie palenie przy staraniach? Ja staram się ograniczać po skończonej @ gdy zaczynamy się starać ale ciężko jest całkiem rzucić zwłaszcza gdy dochodzi stres czy się uda tym razem... Z drugiej strony wiem, ze to tez utrudnia zajście..
Ja rzuciłam jak zaczęliśmy się starać, ze względu na PCOS.
 
A powie mi ktoś co oznacza grube endometrium w 28 DC ? Miałam dziś USG i owulacji powiedział że nie było bo nie ma ciałka żółtego . Jestem póki co zielona .
Powiedział że jak unormujemy prolaktyne i insulinę to będziemy indukować owulację Lametta .
To chyba znaczy, że endometrium jest przygotowane na @ :) Zarówno we wczesnej ciąży jak i przed @ wygląda tak samo czyli jest grube :)
 
Szkoda że nikt nie miał takiego przypadku jak ja ..:/ poczekam do okresu a jak nadal to samo i nie bedzie pozytywnego to ide na sor :) ale objawy to ciążowe mam bo Sikam więcej niż powinnam
Ale po co na SOR? Odeślą Cię do domu albo po prostu do ginekologa... No, chyba że w Niemczech jest inaczej niż w PL. Zwłaszcza nie przyjęliby bez wyników betaHCG we krwi i z negatywnym testem domowym i tylko z plamieniami. Według mnie jest to powód do wizyty u lekarza, ale nie do wizyty w szpitalu :)

Śluz nie musi być taki sam w każdym cyklu, bóle podbrzusza i jajników również się zdarzają czasem silniejsze a czasem mniej. Ja na kilka miesięcy przed zajściem męczyłam się bardzo z „objawami ciąży” bez ciąży, a jak w końcu zaszłam to nie czułam nic a jak już to niewiele. Również przed terminem @ zdarzało mi się dużo więcej siusiać niż zwykle. Tego typu objawy nie są żadnym wyznacznikiem.

Zaczekaj do terminu @ i zrób test po prostu. Jeśli takie plamienia w środku cyklu będą się powtarzały powinnaś zrobić badania hormonalne moim zdaniem i po prostu udać się do ginekologa. Ja miałam takie plamienia jeden raz w życiu po owulacji przez 3 dni, więc czasem to się zdarza. Nie było ku temu żadnej przyczyny 🤷🏼‍♀️ Mogą one wynikać równie dobrze ze zbyt niskiego poziomu progesteronu w danym cyklu lub w ogóle w organizmie, jeśli hormony nie działają prawidłowo. Czasem nie udaje się znaleźć jakiejś uchwytnej przyczyny. Czytałam nieraz takie historie o plamieniach w środku cyklu albo przed @ a badania hormonalne były w normie 🤷🏼‍♀️ Najlepiej po prostu zapisać się do lekarza, bo tak to wróżenie z fusów :) Ja bym stawiała na kwestie związane z progesteronem, ale to wiesz jak to jest, trzeba zrobić badania :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry