reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
My w styczniu łazienkę do lutego, potem korona przyszła i musieliśmy odpuścić dalsze plany, a teraz ruszyliśmy z kuchnio salonem:)
Super kuchnia! Ja też robiłam 9 m2isiacy temu. Tyle z e Ja remont całego mieszkania. Ale też przenieslismy kuchnie do salonu [emoji4]u mnie robił wszytsko tata więc na wykończeniu zaoszczedzilismy. Ja mam biel z drewnem [emoji173][emoji7] Uwielbiam to połączenie [emoji173][emoji7]
 
My robiliśmy wszystko na raz. Syf był nie miłosierny. W miesiąc na szczęście się uwinelismy. Teraz nam została jeszcze łazienka Ale na spokojnie aż tak się nie pali... trzeba teraz na nią odłożyć bo tyle kasy poszło że hohoho [emoji23]
My mamy coś takiego... Tylko troszkę syf [emoji23][emoji23]
My w styczniu łazienkę do lutego, potem korona przyszła i musieliśmy odpuścić dalsze plany, a teraz ruszyliśmy z kuchnio salonem:)
20200626_215638.jpeg
20200626_215708.jpeg
20200626_215515.jpeg
 
My robiliśmy wszystko na raz. Syf był nie miłosierny. W miesiąc na szczęście się uwinelismy. Teraz nam została jeszcze łazienka Ale na spokojnie aż tak się nie pali... trzeba teraz na nią odłożyć bo tyle kasy poszło że hohoho [emoji23]
My mamy coś takiego... Tylko troszkę syf [emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 1139711Zobacz załącznik 1139712Zobacz załącznik 1139714
Ekstra kuchnia! Ja tez uwielbiam takie połączenie. W kuchni akurat mam matowe białe z ciemnymi blatami. Całe mieszkanie najchętniej w bieli bym zrobiła lub w bieli z elementami drewna. Surowo, czysto i przytulnie! Kocham!
 
Ja dopiero koło tygodnia po owu 🤣 sprawdzę rano matko niech tam się pokaże coś mocniejszego i pojadę na betę, ohhh nie będę spać dziś chyba haha 🤣🤣🤣
Trzymam kciuki ! Na pierwszym zdjęciu coś widzę ! 👍🙂
Ja jutro mam termin @ i jeśli rano nie będzie to zatestuje , a jak @ przylezie to przynajmniej zapije żal dinkiem z przyjaciółmi, do których się jutro wybieramy 😁😉
 
reklama
Trzymam kciuki ! Na pierwszym zdjęciu coś widzę ! 👍🙂
Ja jutro mam termin @ i jeśli rano nie będzie to zatestuje , a jak @ przylezie to przynajmniej zapije żal dinkiem z przyjaciółmi, do których się jutro wybieramy 😁😉
Trzymam kciuki, ja też jutro mam termin @ ale ja jak to ja zrobiłam jeszcze dzisiaj test 10ml/U i bielsze nie bedzie🤷‍♀️więc czekam na @ i zaczynam nowy cykl💪
 
Do góry