reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No i witam się w 1dc,@ przyjechala idealnie co do minuty, bo zawsze jak wstanę idę siku i 😳 jest🤷‍♀️przynajmniej lepiej to przyjęłam niż w zeszłym miesiącu, bo podświadomie od owu czułam że może nie pyknąć, może zrobię prezent synowi na 14 urodziny w kwietniu😉
Ale dalej czekam na Wasze kreseczki❤️a tym co się nie udało w tym cyklu, to jedziemy dalej💪
 
reklama
To moj cien na clearblue no i okazal sie ciazowym cieniem.

Ja się jeszcze wstrzymam z betą, do poniedziałku @ na pewno jeszcze nie będzie, dziś dalwj cień, skoro wszędzie są może faktycznie coś się zaczyna 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20200627_073253.jpg
    IMG_20200627_073253.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 94
  • IMG_20200627_072938.jpg
    IMG_20200627_072938.jpg
    285,1 KB · Wyświetleń: 91
  • IMG_20200627_071316.jpg
    IMG_20200627_071316.jpg
    262,7 KB · Wyświetleń: 92
No i witam się w 1dc,@ przyjechala idealnie co do minuty, bo zawsze jak wstanę idę siku i 😳 jest🤷‍♀️przynajmniej lepiej to przyjęłam niż w zeszłym miesiącu, bo podświadomie od owu czułam że może nie pyknąć, może zrobię prezent synowi na 14 urodziny w kwietniu😉
Ale dalej czekam na Wasze kreseczki❤a tym co się nie udało w tym cyklu, to jedziemy dalej💪

A to małpa, kolejny będzie bardziej owocny ❤️❤️
 
Ja się jeszcze wstrzymam z betą, do poniedziałku @ na pewno jeszcze nie będzie, dziś dalwj cień, skoro wszędzie są może faktycznie coś się zaczyna 🤣
Hmm...dzis cień powinien sciemnieć. Ja po tym moim cieniu bylam na becie dzien pozniej i byla dopiero 18.7 a 2 dni po zblrobieniu 1 testu zrobilam test jeszcze raz tak o po prostu i byly juz 2 mocne krechy 🤔🤔 no tyle ze mialam bardzo duze przyrosty...no nic pozostaje ci czekac albo pojdc wlasnie na bete po weekemdzie. Powodzonka 🤗🤗🤗
 
Tak jeżeli będziesz w oataynim dniu pracy w 12+6tc to umowa zostanie przedłużona jeżeli to będzie 12+5 to nie. Musisz powiadomić pracodawcę żeby wiedział. No i dostarczyć zaświadczenie.
Dziękuję, będę w 13t i 6d więc już jestem pewna, że przedłużą. :) we wtorek wizyta to wezmę zaświadczenie i powiem szefowi 😁
 
Dziękuję za odpowiedź! 😘 Pracuje tam od ponad roku już 🤪 czyli jeśli we wtorek pójdę do gina, on wystawi mi zaświadczenie o ciąży (będzie to 9tydz.) to automatycznie umowa mi się przedłuża? 😁 To super! Bo się obawiałam, że stracę pracę, a jednak dobrze płacą więc wolę do 5 miesiąca chociaż popracować, bo praca nie jest ciężka :)
Tak myślę, ale też nie chce wprowadzić Cie w błąd, moja szwagierka w 10tc nie dostała umowy, ale powiedzieli jej, że dlatego, że zaczęła pracę a nie przepracowała 30dni,a dziewczyna ode mnie z pracy jak zasłabła w pracy to wyszło że w ciąży jest i już od 8tc była na zwolnieniu, tydzień później umowę miała dostać i właśnie przedłużono jej do dnia porodu, więc dlatego tak myślałam.
 
Hmm...dzis cień powinien sciemnieć. Ja po tym moim cieniu bylam na becie dzien pozniej i byla dopiero 18.7 a 2 dni po zblrobieniu 1 testu zrobilam test jeszcze raz tak o po prostu i byly juz 2 mocne krechy 🤔🤔 no tyle ze mialam bardzo duze przyrosty...no nic pozostaje ci czekac albo pojdc wlasnie na bete po weekemdzie. Powodzonka 🤗🤗🤗

Pojadę dziś na betę co mi szkodzi, może lepiej zrobić niż robić te testy cały czas..
 
reklama
Ja niestety nie widzą, ale wiesz ślepa jestem także mną się nie sugeruj😉🍀✊
Kurde niech ktoś mi powie jak być bardziej cierpliwą? Przecież ja jakiegoś pierdolca mam na punkcie tych cyklu, testów, owulacji. A obiecałam sobie, że w tym nawet testu owu nie zrobię i dupa robiłam dwie paczki haha 🤣🤣 ja jestem nienormalna. Tragedia
 
Do góry