reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

W końcu nadrobiłam was, co naskrobalyscie przez weekend :D już po północy , mamy więc środę, czyli mój 3dc :/ jedyny plus, że cykl trwał 32 dni, a nie 36 :) @ przyszła w poniedziałek, a w sobotę wieczór już dawała powoli o sobie znać brązowym plamieniem. Rozczarowałam się mega, przytulanki były co drugi dzień przez cały cykl, wiec jeśli plemniki siedzą te 72h, to musiały się spotkać z moją komórka tak czy inaczej :D no nic, nowy miesiąc, będziemy działać, nie chcę zaglądać teraz w kalendarzyk, kiedy będzie ochota to będziemy robić, bez spiny spróbuje :) z synem czułam „ten” dzień i przytulanki były tylko ze 2 w całym miesiącu, bo mąż pracował za granicą i w 1 cyklu się udało, więc nie wiem o co chodzi.
trzymam kciuki za wszystkie testujące w ciągu najbliższych dni :)
To tak jak my, cały cykl co dwa dni😉w tym już tak dobrze nie będzie, mąż do pracy i jeszcze sobie dorabia u kolegi, a ja też wróciłam do pracy i przynajmniej nie będę miała czasu tak myśleć o ciąży, ogólnie tak lekko zrezygnowana byłam jak @ przyszla, ale to akurat dobrze podziałało, bo nie nakręcam się na ten cykl👍
 
reklama
Nie będę tu wstawiać się znów nakręcać I Was, już was oszczędzę 🤣🤣 po prostu jestem szurnięta chyba.. 🤣🤣 Już dość tu tych moich testów haha

Haha no pokaż. Ale jak pisałam wcześniej podziwiam ja przy 1 ciąży 1 test i to po 3 dniowym spóźnieniu gdzie ja cykle mam 28 dni jak w zegarku i 1 beta imaczej bym oszalala i przy kolejnej też tak planuje 😜🙈
 
Haha no pokaż. Ale jak pisałam wcześniej podziwiam ja przy 1 ciąży 1 test i to po 3 dniowym spóźnieniu gdzie ja cykle mam 28 dni jak w zegarku i 1 beta imaczej bym oszalala i przy kolejnej też tak planuje 😜🙈
Nie wiem co ja mam myśleć.
 

Załączniki

  • IMG_20200701_064551.jpg
    IMG_20200701_064551.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 124
  • IMG_20200701_065215.jpg
    IMG_20200701_065215.jpg
    802,5 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Dziewczyny, 2h temu dzwoniła do mnie rejestratorka od Ginekologa z wynikami cytologii i powiedziała, że trzeba powtórzyć, ale zrobi cytologię płynną i mam się umówić w 12 dniu cyklu. Teraz jestem w 16dc mam dni płodne i pytanie, starać się czy odpuścić w tym cyklu? Szkoda mi strasznie, ale jakby coś było nie tak to będę sobie miała za złe [emoji3525] Miałyście taką sytuację?
Wiesz co ja bym
Odpuściła bo jeśli to jakieś spore zapalenie to zaczynać ciaze z zapaleniem
I lekami jest ryzykowne. Albo zapytaj co tam wyszło A lekarza czy się starac.
 
Do góry