reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Kochana a może właśnie nie odpuszczaj? Naprawdę od razu nie musisz mieć chyba bety? I latać na przyrosty? Przecież dobry przyrost nie daje gwarancji.
Chyba, że faktycznie jest jakieś ryzyko po zabiegu? Ja po histeroskopii zaszłam w 1 cyklu.
Ja w 1 ciąży robiłam 1 test i 1 betę nawet nie wiedziałam co to są przyrosty i uważam, że zdrowsza dzięki temu jestem, bo inaczej bym zwariowała chyba. Teraz też tak będę chciała robić, bo też jestem z tych nakręcających się ;)
Ja w pierwszej ciąży nie zrobiłam żadnej bety ale jestem pacjentka z przeszłością plus po ciąży pozamacicznej wiec ryzyko kolejnej jest duże i nakaz od lekarza kontrolować betę możliwie jaknajwczesniej i przyjsc do niego od razu po teście. Wiesz po moich przejściach wole dmuchac na zimne bo co ja potem zrobię za granica? Ale mimo wszystko zła jestem:(
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży nie zrobiłam żadnej bety ale jestem pacjentka z przeszłością plus po ciąży pozamacicznej wiec ryzyko kolejnej jest duże i nakaz od lekarza kontrolować betę możliwie jaknajwczesniej i przyjsc do niego od razu po teście. Wiesz po moich przejściach wole dmuchac na zimne bo co ja potem zrobię za granica? Ale mimo wszystko zła jestem:(

W porządku, rozumiem. ;) To od kolejnego cyklu działania :)
 
No to ja już przygotowana. Wczoraj testy przyszły. Jeszcze myślę czy zacząć już od 5 lipca czy od 6 lipca. Okres przewidziany na 8-9 lipiec Zobacz załącznik 1142254
Moje też doszły :)
15936760565717342080717855843929.jpg
 
Hej kobietki :) Witam się z wami po dłuższej nieobecności ale nadmiar obowiązków mnie pochłonął. Co u Was? Komu się udało? która testuje na dniach i ogólnie co słychać?
U mnie 20 dc @ na 10.07. U nas przypadkiem wyszło podczas rozmowy ze znajomym kardiologiem,że leki które zażywa ostatnio mój połówek mogą obniżać żywotność i ruchliwość plemników. Ma teraz zmienione ale sam na siebie jest wściekły i przez tydzień będzie się "wypłukiwał" z tej substancji( mówił mi ale nie zapamiętałam).
 
Hej kobietki :) Witam się z wami po dłuższej nieobecności ale nadmiar obowiązków mnie pochłonął. Co u Was? Komu się udało? która testuje na dniach i ogólnie co słychać?
U mnie 20 dc @ na 10.07. U nas przypadkiem wyszło podczas rozmowy ze znajomym kardiologiem,że leki które zażywa ostatnio mój połówek mogą obniżać żywotność i ruchliwość plemników. Ma teraz zmienione ale sam na siebie jest wściekły i przez tydzień będzie się "wypłukiwał" z tej substancji( mówił mi ale nie zapamiętałam).
Ale jaja, też bym była zła jak nie wiem co! [emoji2356]
 
Hej kobietki :) Witam się z wami po dłuższej nieobecności ale nadmiar obowiązków mnie pochłonął. Co u Was? Komu się udało? która testuje na dniach i ogólnie co słychać?
U mnie 20 dc @ na 10.07. U nas przypadkiem wyszło podczas rozmowy ze znajomym kardiologiem,że leki które zażywa ostatnio mój połówek mogą obniżać żywotność i ruchliwość plemników. Ma teraz zmienione ale sam na siebie jest wściekły i przez tydzień będzie się "wypłukiwał" z tej substancji( mówił mi ale nie zapamiętałam).
A co brał jeśli można wiedzieć?
 
reklama
Ale jaja, też bym była zła jak nie wiem co!
emoji2356.png
Szczerze to też byłam zła ale nie będę go obwiniać bo kardiolog(starszy doktorek) który mu to przepisał wiedział,że się staramy odpowiedział" to nie ma wpływu" a jednak ma...
A co brał jeśli można wiedzieć?
Ma problemy z nadciśnieniem ( genetyczne to u nich, jego siostra 32 lata i też już się leczy) Musiałabym zobaczyć w domu bo nie pamiętam.
 
Do góry