reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A mogłabyś podać sprzedawcę u którego zamawiałaś?
www_lenstown_pl
Screenshot_20200702-114934.jpeg
 
reklama
@wuzetka_ k mnie tez juz nosi kiedy powinnqs dostac okres? Ja w przyszly czwartek ale wypada mi ze jestem 8-10 dni dpo teraz Ja juz nie wiem jak to liczyc😭😭😭w 12stym dniu cyklu mialam pozytywny test owulacyjny i od 13 obralam jako 1dpo ale chyba nie powinnam
 
@wuzetka_ k mnie tez juz nosi kiedy powinnqs dostac okres? Ja w przyszly czwartek ale wypada mi ze jestem 8-10 dni dpo teraz Ja juz nie wiem jak to liczyc😭😭😭w 12stym dniu cyklu mialam pozytywny test owulacyjny i od 13 obralam jako 1dpo ale chyba nie powinnam
Wg mnie dopiero 13 lub 14 mogłabyc owulacja.
Ja wczoraj rano miałam pozytyw owulaxyjny a popołudniu gin powiedział, że będzie za kilka godz...
 
@wuzetka_ k mnie tez juz nosi kiedy powinnqs dostac okres? Ja w przyszly czwartek ale wypada mi ze jestem 8-10 dni dpo teraz Ja juz nie wiem jak to liczyc😭😭😭w 12stym dniu cyklu mialam pozytywny test owulacyjny i od 13 obralam jako 1dpo ale chyba nie powinnam

To jestem na bardzo podobnym etapie, tyle, że u mnie było przesunięcie owu i za późno zaczęłam testować. 13dc miałam kreski tak samo ciemne na teście, a potem już bladly. Więc owu mogła być jakoś w tych okolicach, ale nie wiem kiedy konkretnie. Dziś 22dc, więc zakładam, że coś się jeszcze może wydarzyć. A normalnie owu mam 22dc, więc wcześniej przed tym 13dc nawet nie testowałam 😂
 
To jestem na bardzo podobnym etapie, tyle, że u mnie było przesunięcie owu i za późno zaczęłam testować. 13dc miałam kreski tak samo ciemne na teście, a potem już bladly. Więc owu mogła być jakoś w tych okolicach, ale nie wiem kiedy konkretnie. Dziś 22dc, więc zakładam, że coś się jeszcze może wydarzyć. A normalnie owu mam 22dc, więc wcześniej przed tym 13dc nawet nie testowałam 😂
Ja tez dzis 22 dc😂😂😂
 
W sumie nie mówił nic o terminie. Nasienie zbadać tak zapobiegawczo, żeby sprawdzić, czy jest wszystko ok i dla dobra ewentualnych przyszłych starań. Dostinex na prolaktyne. Miałam 59 przy normie 23. Ale powiem Wam, że teraz mam mętlik w glowie- tesciowa ginekolog powiedziała, żebym jeszcze miesiąc się wstrzymała że staraniami i trochę schudła i pobrała te leki ( moja dobra energia wyparowala w 5 minut i teraz ryczę, że cykl mi ucieknie) zamiast dostinex poleca bodajże bromergon A teść internista zamiast euthyroxu mówi o kelpie. Co radzicie, czekac, czy isc na zywiol? Musze sie chyba zdecydować na 1 lekarza i jeden kierunek...
Ja brałam na początku bromergon i częściej są po nim skutki uboczne no u
I jest tańszy. Dostinex natomiast - mniejsze skutki uboczne, ale droższy także wybór należy do Ciebie [emoji4]
 
reklama
Do góry