reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Kurcze niewiem co napisać nawet w takiej sytuacji jeżeli faktycznie jajo miałoby być puste😔 a w twoim tygodniu jaki powinien być przyrost wg tych kalendarzy na internecie, można to sprawdzić?
Zadzwoniłam do lekarza kazał odstawić leki i będę musiała pójść do szpitala. Boże jak ja chciałabym to mieć już za sobą. Bardzo złe się czuje fizycznie i psychicznie
 
Zadzwoniłam do lekarza kazał odstawić leki i będę musiała pójść do szpitala. Boże jak ja chciałabym to mieć już za sobą. Bardzo złe się czuje fizycznie i psychicznie
Tak strasznie mi przykro😢 ściskam Cie mocno i mam nadzieję, że nie zaznasz już więcej przykrości, że w końcu zaświeci słońce dla Was, choć wolałabym aby jeszcze się okazało, że wszystko jest dobrze
 
Jak nie masz mutacji to jesteś jedna z niewielu. Robiłaś przeciwciała Ana? Przecplemnikowe? Łożyskowe? Komórki nk i kariotyp? Zespół antyfosfolipidowy?
Jeszcze mi to przychodzi do głowy bo ja już też chyba wszystko Przebadałam.

U mnie chyba w końcu 1dc jakieś plamienia więc chyba się rozkręci po 35 dniach dla mnie raki cykl to szok [emoji849]
ANA i natural killers chyba nie robiłam... Ale nie rozumiem tych wszystkich badań do końca, więc może tam są a ja nie wiem hahaha [emoji1787] pół dnia zajęło mi rozszyfrowanie co to są za badania.
Zespół antyfosfolipidowy jest na tych badaniach, wykluczony.
A kariotypu mi nie zrobią bez partnera. A on jeszcze się nie zapisał do kliniki... Myśli. Ale nie naciskam, bo to dla niego wrażliwy temat. Nic nie wskóram jak będę naciskać. Mamy czas.
 
ANA i natural killers chyba nie robiłam... Ale nie rozumiem tych wszystkich badań do końca, więc może tam są a ja nie wiem hahaha [emoji1787] pół dnia zajęło mi rozszyfrowanie co to są za badania.
Zespół antyfosfolipidowy jest na tych badaniach, wykluczony.
A kariotypu mi nie zrobią bez partnera. A on jeszcze się nie zapisał do kliniki... Myśli. Ale nie naciskam, bo to dla niego wrażliwy temat. Nic nie wskóram jak będę naciskać. Mamy czas.

Pewnie, rozumiem po prostu te badania jeszcze mi przyszły do głowy ja zrobilam ich też mnóstwo. Nk planuje zrobić dopiero teraz, ale też spokojnie.
A ile jesteś po poronieniu? Bo jak dłuższy czas to chyba przeciwciała robi się tylko do 6 tyg po czyli te Ana i te łożyskowe itd
 
Pewnie, rozumiem po prostu te badania jeszcze mi przyszły do głowy ja zrobilam ich też mnóstwo. Nk planuje zrobić dopiero teraz, ale też spokojnie.
A ile jesteś po poronieniu? Bo jak dłuższy czas to chyba przeciwciała robi się tylko do 6 tyg po czyli te Ana i te łożyskowe itd

Ahaaaaaa, to u mnie już minęło. [emoji2368] Na początku maja poroniłam.
Ten lekarz mi powiedział, że jak zajde w ciążę to mam do niego przyjść, bo pytałam się o te wyniki do 6 tygodni po poronieniu. Ale czy jak on stwierdził, że u mnie wszystko dobrze, to nadal mam przyjść jak zobaczę pozytywny test ciążowy?
 
reklama
Co o tym sądzicie? Skąd to plamienie?
Screenshot_20200718-215744~2.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20200718-215744~2.jpeg
    Screenshot_20200718-215744~2.jpeg
    47,8 KB · Wyświetleń: 57
  • Screenshot_20200718-215744~2.jpeg
    Screenshot_20200718-215744~2.jpeg
    47,8 KB · Wyświetleń: 52
Do góry