reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Pierwszy raz w życiu zrobiłam test tak wcześnie,mnie jeszcze żaden test nie oszukał, ale wiem, że dziewczyny tutaj miały już różne przygody- głównie z pinkami, dlatego nie chce się jakoś pozytywnie nastawiać, a z drugiej strony od rana nie mogę się na niczym skupić, tylko oglądam ten test z każdej strony, no wariatka !
Moj pierwszy pozytyw wyszedl w 24dc dzis jest 26dc i 2grybe krechy, a okres powinnam mieć dopiero we wtorek.😊
 
reklama
@Kingazet92 a kreska wyszła w czasie czy po kilku godzinach?
Odczytalam wynik po 5 minutach- miałam wrażenie, że coś przewituje, ale odłożyłam test i zerknelam ponownie po 30 minutach i kreska była już widoczna gołym okiem. Za kilka dni powtarzam, chociaż znając mnie zrobię jutro rano i zobaczę jak sytuacja:) nigdy nie robiłam testu przed terminem @, dlatego też bardzo się nie nastawiam.
 
Odczytalam wynik po 5 minutach- miałam wrażenie, że coś przewituje, ale odłożyłam test i zerknelam ponownie po 30 minutach i kreska była już widoczna gołym okiem. Za kilka dni powtarzam, chociaż znając mnie zrobię jutro rano i zobaczę jak sytuacja:) nigdy nie robiłam testu przed terminem @, dlatego też bardzo się nie nastawiam.

No to dla mnie trochę mylące może być testów się po czasie nie odczytuje, bo fałszywie wtedy pokazują. Choć ja miałam podobna sytuację zobaczyłam 1 kreskę odłożyłam i duuuuzo później zerknęłam i były 2 i na następny dzień potworzone i czekałam 5 min i sie potwierdziło. 😉
 
Hejo [emoji4] w ostatnim cyklu miałam wszystkie możliwe objawy ciąży już ok tygodnia po owulacji. Zrobiłam chyba 3 testy bo czułam że to na pewno ciąża [emoji1751] oczywiście okazało się że nie. W tym miesiącu nie mam żadnych objawów ani wkrętów bo głowę staram się trzymać na wodzy. Termin okresu za 6 dni. Czekam grzecznie i nie będę testować wcześniej, słowo harcerza [emoji56]
 
Hej dziewczyny, nie było mnie tu chwile ale mialam sesje i ani w glowie mi byly tematy staran o dziecko. Jednak pilnowałam miesiączki ktora spóźnia się dzisiaj 2 dzien (10 cykl starań) ale nie mam żadnych objawów oprocz tego ze dzisiaj wyjatkowo mnie mdli (jednak zwalam to na chalwe ktora ostatnio jem kilogramami). Nie mam tkliwych piersi, brzuch nie boli wlasciwie nic się nie dzieje, boje się robic test bo nie chce się rozczarowac i wlasciwie sama nie wiem czy poczekac jeszcze kilka dni (moze te zawirowania okresowe to wina dużego stresu?)
 
reklama
38dc nie przyszła... test negatywny.. robiłam jakiś check and go z rossmana jakies macie opinie na jego temat? Zreszta jeśli by coś było to by pokazał... hormony chyba maja zawirowanie
 
Do góry