reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziś u męża urolog stwięrdził żylaki powrózka nasiennego i czeka nas zabieg :( czy ktoś miał podobny problem ?
Ja mam koleżankę która starala się 7 lat o dziecko. W końcu zrobili zabieg na te żylaki wlasnie i udało się w pierwszym cyklu starań. Kolejne dziecko tez od razu zrobili bez problemu /) takE może wlansie znaleźliście koniec waszych problemów :)
 
reklama
Hej, milo ze mnie jeszcze pamietasz ;) nie chce tutaj nikogo dolowac pamietam jak sama to przezywalam gdy komus sie udalo a nam nie.. tak w skrocie to aktualnie leci nam 24 tydzien. Czuje sie w miare. Czasem jestem slaba i musze duzo odpoczywac. Planuje do 28 tyg pracowac bo pozniej juz brzuch naprawde zacznie mi dokuczac. Bedziemy miec chlopczyka :) niestety wyszla mu mala wada w ukladzie moczowym. Niby mamy sie nie orzejmowac na razie tylko kontrolowac a zobaczymy co pozniej. Podobno u chlopcow to czesto sie zdarza. Moja doktor ma certyfikat FMF wiec wystarczy jak sama na kazdej wizycie zerknie i popatrzy czy sie nie pogarsza. Ogolnie wczoraj minal rok od kiedy rozpoczelismy starania.. patrze czasami na zdj ktore robilam wszystkim testom a szczegolnie owulacyjnym i sie usmiecham do nich bo pomimo tego ze starania wywracaja mozg to pozostaja dobre wspomnienia ;) wam wszystkim kibicuje i wierze ze w najblizszym czasie sie uda :)a co u Ciebie? Czytalam ze beda wycinac Ci polipa? Byla tu kiedys dziewczyna ktorej wycieli i zaraz byla w ciazy!
Wow ale czad. Ja wlasnie lubię czytać ze ludziom
Mimo przejść soe udaje to daje mi nadzieje! Zdrowka życzę i dla ciebie i maluszka.
 
Hej! Trzymam kciuki za in vitro w takim razie!
U mnie ok. Jestem w trzecim cyklu po poronieniu. W drugim cyklu naturalna owulacja ale zrobiła mi się torbiel. Teraz cykl na stymulacji. Jutro ide na usg sprawdzić czy owulacja była czy znowu torbiel.
Obecnie mam urlop. Wczoraj wróciliśmy z wyjazdu, piękne seksy były, urodzinowa owulacja, mam nadzieję że to będzie ten właściwy cykl.
Różne badania robiłam które nic nie wykazały także jestem dobrej myśli [emoji4]
Mam nadzieję, że przywieźliście sobie z tego wyjazdu pamiątkę na całe życie [emoji6][emoji2956] super, że wyniki wszystkie masz ok. A torbiel może się wchlonac szybko. Mi się zrobiła w ostatniej ciąży i sama szybko zniknęła.
Ja też musiałam jeszcze trochę badań dorobić, też wszystko w normie. Zaczynam powoli stresować sie cała procedura ale z drugiej strony - nie mam na to wpływu, więc po co mi ten stres.
 
reklama
Do góry