reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziś idę na prenatalne, stresuje się bardzo. A po za tym wszystko ok [emoji846] a co u Ciebie? Już się nie orientuje w tych forach i nie wiem gdzie zaglądać żeby podpatrzeć co u staraczek które znam [emoji846]
no ja nie zaglądam do ogórkowych niestety za cięzkie to dla mnie a czesto myslę co u was.
 
reklama
no ja nie zaglądam do ogórkowych niestety za cięzkie to dla mnie a czesto myslę co u was.
Ja zaglądam . Staram się być na bieżąco chociaż też mnie to boli szczególnie że Miktura ma termin przybliżony do tego co ja miałam mieć , ale życie toczy się dalej .

Dziś tak mnie dziwnie rozpiera w podbrzuszu że chyba w końcu się @ zbliża ...
 
@Magdusia88 czekam na Twój pozytywny test jak nam tu prześlesz. Oczywiście, że Cię pamiętam [emoji173]Trzymam kciuki, dawaj znać po [emoji8][emoji123]
Heyyy to Super ze mnie ktoś pamięta! Ale ja ciebie tez pamietam, byłaś na ananasowych. Ty już masz termin ma grudzień albo styczeń..? [emoji848][emoji848][emoji848]U mnie starania nadal, ale już się badalismy i pomaga nam klinika. Wszystko z przebojamy, są wzloty i upadki, ale ogólnie nie jest źle. Oczywiście wolałabym tulic maluszka, ale jest jak jest.
O nie nie, ja jestem z teamu ogórkowej, żadne ananasy [emoji1787]
Hehehe ja za to jestem wszystkozerna i przed @ zagryzam ogórkowa ananasem [emoji28][emoji28][emoji28]
 
Tak, ja ananasowa [emoji123][emoji23][emoji531][emoji531]
Termin na Święta Bożego Narodzenia [emoji16]
Na pewno się uda, jak nie samemu to z niewielką pomocą [emoji4]

Także zostawiam Wam tu pozytywne ciążowe fluidy - zarażać się raz dwa [emoji3516][emoji170][emoji173]
Heyyy to Super ze mnie ktoś pamięta! Ale ja ciebie tez pamietam, byłaś na ananasowych. Ty już masz termin ma grudzień albo styczeń..? [emoji848][emoji848][emoji848]U mnie starania nadal, ale już się badalismy i pomaga nam klinika. Wszystko z przebojamy, są wzloty i upadki, ale ogólnie nie jest źle. Oczywiście wolałabym tulic maluszka, ale jest jak jest. Hehehe ja za to jestem wszystkozerna i przed @ zagryzam ogórkowa ananasem [emoji28][emoji28][emoji28]
 
Byłaś na grudniowych?? Nawet Cię nie kojarzę a też byłam. Ja miałam termin na 25 grudnia, bardziej Cię ze staraczek znam [emoji2]
Tak, ja ananasowa [emoji123][emoji23][emoji531][emoji531]
Termin na Święta Bożego Narodzenia [emoji16]
Na pewno się uda, jak nie samemu to z niewielką pomocą [emoji4]

Także zostawiam Wam tu pozytywne ciążowe fluidy - zarażać się raz dwa [emoji3516][emoji170][emoji173]
 
Cześć dziewczyny :)
Jestem zupełnie zielona w takich forach i pierwszy raz w życiu korzystam z tego nie wiem gdzie powinnam się udać, ponieważ moje starania zaczęłam w marcu. Mam już 3,5 letnia córkę więc pora na rodzeństwo ;) Mamy sierpień, więc powinnam przejść na forum II połowa 2020 ? Za 4 dni powinnam dostać @ zobaczymy co ten czas przyniesie :) pozdrawiam was wszystkie
Byłyśmy tutaj, teraz zostało tu kilka dziewczyn, ja też czasem zaglądam, na staraczkach 2 połowy, też jestem, ale też jest tam dużo nowych dziewczyn
 
Ogólnie są dni kiedy czuje się fatalnie A są dni kiedy nie myślę o tym . Dzisiaj byli ok . Ogólnie mi bardzo ciężko bardzo boję się tego co mnie czeka ( dla tych którzy niewiedza na ostatnim iść stwierdzono obrzęk płodu-może świadczyć o wadach genetycznych zazwyczaj dzieci umierają wewnątrz macicznie bądź chwilę po urodzeniu . Liczę na to że następnym usg będzie ok ale to był by cud . Ciężko mi naprawdę ,boję się martwego porodu około 30 tygodnia :(
Lucky, chyba niema Cie już na forum, strasznie mi przykro, MOCNO Cie tule, ale mam nadzieję, że będzie u Ciebie wszystko dobrze, nie poddawaj sie❤️
 
reklama
Do góry