reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ostatnio miałam ciężkie 3 dni okropne bóle głowy z nerowow bezsenność A jak już zasnelam to koszmary. Dzisiaj mam lepsze nastawienie . Jescze tylko 6 dni do badań których nie mogę się doczekać Ale jednocześnie się ich bardzo boję.
 
reklama
12 tydzien słabo psychicznie A fizycznie dobrze ,każdego dnia się zastanawiam czy moje dziecko jescze żyje. Mówię do niego żeby dobrze sie czulo . Ciężko mi oglądać zdjęcie prenatalne marcowych mam ;(
O to szybko. Zaraz koniec 1 trymestru. Napewno z dzieckiem jest wszystko ok ale niestety strach będzie cała ciąże a jak się urodzi ten strach o maleństwo wcale nie minie. Już zawsze będziesz się martwić i stresować o swoje dzieciątko.

Nie oglądaj jeśli nie chcesz. Masz prawo się bać i martwić ale też postaraj się myśleć pozytywnie. Ja i pewnie inne dziewczyny trzymamy kciuki za badania za 6 dni i że wszystko jest/będzie w porządku. I po badaniach będziesz płakała ze szczęścia i tryskała radością [emoji4][emoji4]
 
O to szybko. Zaraz koniec 1 trymestru. Napewno z dzieckiem jest wszystko ok ale niestety strach będzie cała ciąże a jak się urodzi ten strach o maleństwo wcale nie minie. Już zawsze będziesz się martwić i stresować o swoje dzieciątko.

Nie oglądaj jeśli nie chcesz. Masz prawo się bać i martwić ale też postaraj się myśleć pozytywnie. Ja i pewnie inne dziewczyny trzymamy kciuki za badania za 6 dni i że wszystko jest/będzie w porządku. I po badaniach będziesz płakała ze szczęścia i tryskała radością [emoji4][emoji4]

Ja też gdzieś w głębi serca liczę na ten cud i że obrzęk minie Ale też patrząc realnie to nieciekawie to wygląda ;( Ale czekam cierpliwie do wtorku .wsyztsko bym oddała żeby było dobrze
 
Ostatnio miałam ciężkie 3 dni okropne bóle głowy z nerowow bezsenność A jak już zasnelam to koszmary. Dzisiaj mam lepsze nastawienie . Jescze tylko 6 dni do badań których nie mogę się doczekać Ale jednocześnie się ich bardzo boję.
Lucky ja już o najgorszym myslalm i nocy przez ciebie nie przespałam. Cieszę się ze jesteś!
 
12 tydzien słabo psychicznie A fizycznie dobrze ,każdego dnia się zastanawiam czy moje dziecko jescze żyje. Mówię do niego żeby dobrze sie czulo . Ciężko mi oglądać zdjęcie prenatalne marcowych mam ;(
To ich nie oglądaj. Wchodz tylko tam gdzie nie robi ci się smutno. Ja tez nie mogę niestety na siedzieć na forach GdIe dziewczyny wybierają imiona dzieci i rozmawiają onporodach. Mimo ze całym sercem jestem z nimi. Przyjdzie czas na to. Ostatnio rozmawiałam z sąsiadka która niedawno urodziła dziecko i mówi mi ze ona straciła przed nim trzy ciaze i mówi ze cała ciaze w ogóle starała siebnienmyalec ze jest w ciąży. NieciesYc się nie wybierać imienia wcześniej- tak bardzo bała się straty. Jak ktoś jej gratulował to odpowiadała - pogratulujesz mi jak urodzę. Mówi ze dopiero jak po porodzie dostała na ręce synka to się rozpłakała i uwierzyła ze się udało bo cała ciaze strach był silniejszy od radości. Każda z nas inaczej przeżywa i starania i ciaze. Każda z nas potrzebuje innych informacji. Jedne dziewczyny się dołują przy pozytywnych testach inne dostają wiatru w żagle. Ważne żeby nie robić noc na sile i być tam gdzie nas podnoszą na duchu. Jeśli coś cię dołuje poprostu to „utnij„.
 
reklama
Do góry