reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

O kurde brzmi strasznie ale miejmy nadzieje ze to jednak na wyrost lekarz straszy. A stan przedrakowy to jeszcze nie rak wiec wszystko będzie dobrze ważne ze zadzialallas w porę. Powiedz mi dawno mialas polipy? Duże? ChorowałaS na coś?
mnątez cEkam na wyniki gistopatologiczne po haitwtoakopii i chyba dziś nie zasne. Kiedy masz wizytę?
Nie stresuj się, tylko 1% wyników histo z polipów daje niepokojący obraz. Jak trafiło na mnie, to na Ciebie już nie trafi :) spokojnie :) polip był jeden, nie był duży. Wykryty w marcu. Wcześniej nikt go nie wykrył, co nie znaczy, że go nie było, nie chodziłam wtedy aż tak intensywnie do gina i nie drazylam tematu, teoretycznie mógł być od nie wiadomo kiedy. Zawsze, odkąd pamiętam miałam mega bolesne okresy, aż mnie zgnialo w pół, wymiotowałam, nie mogłam wstać z łóżka. Wszyscy poprzedni lekarze mówili, że taka moja uroda. Także tak. Wyszło przypadkiem. Teoretycznie polip był na tyle mały, że jakbym się nie starała bezskutecznie o dziecko to na pewno nie byłby teraz wycinany, raczej byłby do obserwacji. Więc wychodzi na to, że wyszło przez przypadek, ale dobrze, że wyszło. Wizyta w czwartek.
 
reklama
reklama
Do góry