reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

To która się pisze na moderatora?? Happy mogę Cię podać??

To może nazwa "jeszcze będzie pięknie" albo staraczki ze starej paczki ?? [emoji14]
No straszne to jest dziewczyny ze tyle znajomych nickow się tutaj ciagle przewija. Ja ostatnio wywołałam kilka nickow z I połowy 2019 i każda się odezwała ze się stara :( Boże straszne to. Ale No w kupie siła i może nasz wątek staraczkowy zamknięty przerodzi się w ogórkowe gdzie już każda czeka na porod! You Never know jak mówi klasyk [emoji8]
 
reklama
No straszne to jest dziewczyny ze tyle znajomych nickow się tutaj ciagle przewija. Ja ostatnio wywołałam kilka nickow z I połowy 2019 i każda się odezwała ze się stara :( Boże straszne to. Ale No w kupie siła i może nasz wątek staraczkowy zamknięty przerodzi się w ogórkowe gdzie już każda czeka na porod! You Never know jak mówi klasyk 😘
Na pewno tak będzie! Przecież ogórkowe też kiedyś były staraczkami i wiele z nich staralo się bardzo długo, także nie możemy się łamać.
Ja nie mam pomysłu na nazwę grupy. Ale też jestem za czymś optymistycznym :)
Pomysł @KiedyPytam mi się podoba. :)
 
O matko.. Znieczulenie? Czyli to nie takie bezbolesne.. No to @HappyBabyMama szacun że Ty dałaś radę bez :D
Nooooo @HappyBabyMama twardzielka.
Ta lekarka u której robiłam ma.prywatna przychodnie z salą zabiegowa i ona wszystkie zabiegi dla.komfortu pacjentki robi na znieczuleniu. To jest takie znieczulenie że powinno się przysypiać trochę ale jest się w kontakcie. Relanium i coś tam jeszcze. Bolało mnie lekko podbrzusze, mimo znieczulenia to nie wyobrażam sobie co by było bez tego. Ale ja mam niski próg bólu więc mną nie ma się co sugerować. Śmieszne tylko uczucie bo jak dostałam w żyłę to znieczulenie to zakręciło się w głowie jak.po dobrym drinku. I potem do końca dnia byłam zakręcona :D jajowody drożne 💪
 
Nooooo @HappyBabyMama twardzielka.
Ta lekarka u której robiłam ma.prywatna przychodnie z salą zabiegowa i ona wszystkie zabiegi dla.komfortu pacjentki robi na znieczuleniu. To jest takie znieczulenie że powinno się przysypiać trochę ale jest się w kontakcie. Relanium i coś tam jeszcze. Bolało mnie lekko podbrzusze, mimo znieczulenia to nie wyobrażam sobie co by było bez tego. Ale ja mam niski próg bólu więc mną nie ma się co sugerować. Śmieszne tylko uczucie bo jak dostałam w żyłę to znieczulenie to zakręciło się w głowie jak.po dobrym drinku. I potem do końca dnia byłam zakręcona :D jajowody drożne 💪
Ja dwa razy przeżyłam dreny w brzuchu to już chyba żaden ból mnie nie pokona hahah Nie polecam nawet wrogowi. Nic tak nie boli jak dreny. Mnie po polipów bolało podbrzusze jak na okres. Ja lubię być świadoma tego fosie ze mną dzieje. Ja po zabiegu od razu pojechałam
Do domu.
 
Nooooo @HappyBabyMama twardzielka.
Ta lekarka u której robiłam ma.prywatna przychodnie z salą zabiegowa i ona wszystkie zabiegi dla.komfortu pacjentki robi na znieczuleniu. To jest takie znieczulenie że powinno się przysypiać trochę ale jest się w kontakcie. Relanium i coś tam jeszcze. Bolało mnie lekko podbrzusze, mimo znieczulenia to nie wyobrażam sobie co by było bez tego. Ale ja mam niski próg bólu więc mną nie ma się co sugerować. Śmieszne tylko uczucie bo jak dostałam w żyłę to znieczulenie to zakręciło się w głowie jak.po dobrym drinku. I potem do końca dnia byłam zakręcona :D jajowody drożne 💪
To ja też chcę znieczulenie, pić przestałam bo zaczęłam dietę to się w inny sposób chociaż zabawie 😂
 
reklama
Dziewczyny tylko ja od razu przypominam
Ze ja mam dziecko jedno wiec jesLi mnie nie chcecie na zamkniętym To spoko! Rozumiem. Bo ja mam „niepłodność wtórną”. Czyli jestem taką staraczką z odzysku :) No i za mną ciąża pozamaciczna i jeden jajowod stracony...
 
Do góry