reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, tak wg was samych, jaka jest górna granica wieku do staran o dziecko, do jakiego wieku chcecie się starać ? Bo taka jakaś deprecha mnie wzięła

Ja sobie ten wiek ciagle przesuwam.. chyba dopoki uslysze “nic nie mozemy dla ciebie wiecej zrobic” bedzie moim deadline’m. Chociaz teraz i tak mam kryzys.. wiec..
 
Dziewczyny, tak wg was samych, jaka jest górna granica wieku do staran o dziecko, do jakiego wieku chcecie się starać ? Bo taka jakaś deprecha mnie wzięła
Ja dawałam sobie dedline do 35 ( czyli do czerwca 2021) no ale zobaczymy ...no i my walczymy o 2 dziecko ( i 1 walka trwała prawie 5 lat ).
 
@Luckylack trzymam kciuki..... Ehhh będzie dobrze! Musi!

@Vici32 ja jeszcze o tym nie myślę. Mam 31,5 lat. Trafiłam już do kliniki. Mysle.ze z dwie inseminację w tym roku i jak będzie dalej kiepsko to chyba w przyszłym podchodzimy do invitro. Żeby do 35 roku jakoś dać radę.....
 
No to możemy sobie przybic piątke, ja mam w przyszłym roku 35 i też zawsze to była granica, ale zastanawiam się czy jeszcze przez to 35 nie postarać się do 36 :) I ja też o drugie :)
Ja dawałam sobie dedline do 35 ( czyli do czerwca 2021) no ale zobaczymy ...no i my walczymy o 2 dziecko ( i 1 walka trwała prawie 5 lat ).
 
No to masz jeszcze trochę czasu :) na pewno się uda zobaczysz, to tylko kwestia czasu :*
@Luckylack trzymam kciuki..... Ehhh będzie dobrze! Musi!

@Vici32 ja jeszcze o tym nie myślę. Mam 31,5 lat. Trafiłam już do kliniki. Mysle.ze z dwie inseminację w tym roku i jak będzie dalej kiepsko to chyba w przyszłym podchodzimy do invitro. Żeby do 35 roku jakoś dać radę.....
 
reklama
Do góry