reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny moje wyniki- beta 174, a progesteron 50,5 😯😯 Prog powyżej normy dla I trymestru.. Czy to może oznaczać coś złego?? Dodam, że nie biorę ani dupka ani luteiny
A progesteron po co się bada? 😁 To Też zmierze sobie w piątek. Mi apka wyliczyła niby 4t2d. Przed chwilą zrobiłam sobie test i wreszcie widzę na nim kreskę 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20200114_194819.jpg
    IMG_20200114_194819.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 96
Beznadziejne to jest [emoji23] Ja teraz wprowadziłem nie pokazuje że dzisiaj A myślę że będzie jutro wiec 15 dc. Okres wtedy powiem być 29 A nad mi pokazuje że cykl będzie trwał 33 dni A faza lutealna 19 [emoji23][emoji23][emoji23]
Mam podobną sytuację tylko z dniami cyklu. Nie wiem po jakim czasie informacje się aktualizują, ale od kilku miesięcy mam cykle 32-34 dniowe a apka cały czas pokazuje okres po 30 dniach i jak tu żyć ;P Najlepszym wyjściem będą chyba testy owulacyjne
 
Tak, już lepiej :) Jestem osłabiona trochę jeszcze też od tego krwawienia bo dosyć silna ta @ w tym cyklu, ale już ucho nie boli, więc można żyć :) Trochę też powoli się wyciszam po kolejnej „porażce” w tym cyklu... Muszę odpuścić jeszcze bardziej, co z tego, że pół miesiąca o tym nie myślę jak potem przed @ ciągle tylko o tym myślę czy się udało czy nie
Będzie ok zobaczysz 😘 w następnym cyklu się uda! Teraz się zregenerujesz, odpocznij. A za chwilę znów się spróbuję i może w końcu zaskoczy ❤️ I to zupełnie normalne, że o tym myślisz. Każda z nas myśli 😉 Ty to i tak twardzielka jesteś bo ja po takim plamieniu jak Twoje po owu to bym testy robiła co dziennie i to 2 razy dziennie 😂. Tak więc cycki w przód i lecimy dalej z tematem! 😘
 
reklama
Beznadziejne to jest [emoji23] Ja teraz wprowadziłem nie pokazuje że dzisiaj A myślę że będzie jutro wiec 15 dc. Okres wtedy powiem być 29 A nad mi pokazuje że cykl będzie trwał 33 dni A faza lutealna 19 [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja mam identycznie jak napisałaś. Okres mam mieć 29. Owu 19/20 cykle 32/33 [emoji846]
 
Do góry