reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ale czegoś trzeba się trzymać. Ciekawe jestem kiedy ta moja kreska na teście zacznie być bledsza
Ja dziś zrobiłam ostatni test owulacyjny. Widzę po nich że jednak była . Zrobiliśmy co mogliśmy teraz tylko czekanie pozostało 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20200114_205947_HDR.jpg
    IMG_20200114_205947_HDR.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 66
Ja dziś dodatkowo mam mega ból owulacyjny, ale niestety czuję że boli ten jajnik, gdzieś została jeszcze ta mała torbiel, więc zobaczymy co z tego będzie..
 
Kochana na obu sa bladziochy! Nie denerwuj się, naprawdę bo tak naprawdę na tym etapie nie maz z wpływu na to co się wydarzy. Uwierz mi że wiem jamnsie czujesz, w poprzednim cyklu miałam to samo. Wręcz dostawałam na głowę bo wychodziły bladziochy, tyle że u mnie nic nie ciemnialy były dwa bladziochy, ale ja dostałam okres niestety, mam tylko nadzieję że u Ciebie będzie inaczej![emoji173] Tego Cinzyze z całego serca!
Chyba kurcze ta u gory ciemniejsza
 
Ja dziś zrobiłam ostatni test owulacyjny. Widzę po nich że jednak była . Zrobiliśmy co mogliśmy teraz tylko czekanie pozostało 🙈
Dziękuję za te foto. Z ciekawosciu kupiłam testy i stwierdziłam ,że zrobię.Aktualnie jestem w 11 dc przy cyklach 27-28 dc. Blada kreska kontrolna.A wg flo w piątek owulacja ehhh
 
Ja jajnik prawy czułam wczoraj. Mega kłucie. A dzisiaj ból podbrzusza typowo owulacyjny, podobnie jak na okres tylko delikatniej[emoji4] I kiedy ta owulacja będzie? Nie wiem [emoji23][emoji23]
Ja dziś dodatkowo mam mega ból owulacyjny, ale niestety czuję że boli ten jajnik, gdzieś została jeszcze ta mała torbiel, więc zobaczymy co z tego będzie..
 
reklama
Spokojnie ja miałam w 11 tv lewo widoczna kreska A wczoraj już była taka jak kontrolna [emoji4] Ostatnie dwa to dzisiaj z wieczora i rana [emoji4] Także spokojnie, pojawi się chociaż ja już też zaczęłam myśleć że na mnie nie działają [emoji4]
Dziękuję za te foto. Z ciekawosciu kupiłam testy i stwierdziłam ,że zrobię.Aktualnie jestem w 11 dc przy cyklach 27-28 dc. Blada kreska kontrolna.A wg flo w piątek owulacja ehhh
20200111_224752.jpeg
20200113_202632.jpeg
20200114_192849.jpeg
20200114_104433.jpeg
 
Do góry