reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A ja gdzieś czytałam że beta w dniu miesiączki powinna wynosić 200. I że bardzo często dochodzi do poronienia szybkiego ze względu na niski progesteron. Doczytuje jeszcze więc poprawiajcie jak jakieś głupstwa tu pisze[emoji56][emoji5]

Jedna z dziewczyn tutaj miała betę chyba 14 i jest w ciąży z bliźniakami wiec nie ma czegoś takiego ze musi mieć tyle beta żeby było dobrze. Inne pisały ze miały wynik 7 np i tez maja zdrowe dzieci z tego.
 
Tutaj znalazłam normy bety liczone od @ może powoli się rozkrecac, ważne żeby przyrost był prawidłowy powyżej 60% chyba
 

Załączniki

  • Screenshot_20191214-220843.jpg
    Screenshot_20191214-220843.jpg
    206,7 KB · Wyświetleń: 103
Ja już Ci powiem że nie wiem kurde. Chyba wpisze ten cykl na straty. Wczoraj mąż mi padł. A te kreski na teście pojawiły się tak niespodziewanie że kochalismy się raz więc wątpię by coś z tego było [emoji26][emoji25] Beznadzieja!
Jak mialas już mega mocna kreskę to teraz już będzie jaśniejsza i wlasnie stad wiadomo ze owu jest. Od pozytywnego testu owulacja pojawia się w
Przeciągu 12-36 godzin wiec nie w momencie najciemniejszej kreski. Ja miałam pozytywny test ovu wczoraj rano a dziś ból jajnika tam gdzie pęcherzyk wiec pewnie wlasnie mam owulacje. Wieczorem już kreska na teście był słabsza ale to nie znaczy ze jest po ovulacji tylko albo w trakcie albo przed.
Dziewczyny nie ma co sobie wkręcać objawow bo potem jesteśmy zrozpaczone jak @przychodzi. Niestety za dużo analizujemy przy staraniach.
Swoją droga ja wlasnie mam piekna owulacje z prawidłowego jajnika jak się nie staram a jeśli dostaniemy zielone światło to teraz pewnie będzie dwa mc cykl z drugiego jajnika. Bosze noooo...
 
Podpowiedzcie mi trochę. Mam dziś 18dc, od sierpnia dwie czerwone krechy na teście owu mam 19dc. Planuje przytulanki dzis, jutro i pojutrze. Czyli 18,19,20 ( 20 wypada teoretyczna owu) Czy Wy tak robicie czy jeszvze 21 zahaczyć? Pytam bo mąż wyjeżdża w delegację właśnie na 21 dc. Mam możliwość zostawienia synka z przyjaciółką i podjechania do niego na wiadomo co [emoji846] ale nie wiem czy to robić czy te 3 dni w okolicach owu wystarczą
 
reklama
Do góry