reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama

Ewq9

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny wiem że kobiet się o wiek nie pyta :D ale z czystej ciekawości chciałam wiedzieć jaki przedział wiekowy tutaj mamy :D ja pod koniec tego roku skończę 27 lat :D

Smerfetka94

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jakos kiepsko mi się kojarzą te testy bo u mnie one najpóźniej pokazały kreskę. Trzymam kciuki za betę
W. wczoraj polecial mi do apteki, najlepiejnie jakby byl ten pink co wczoraj no ale trudno.
Beta zostaje.
Chociaż wydaje mi sie ze kreska coraz bardziej różowa, okaze sie

locala

Rozwiązania
0
11 dpo test wyszedł negatywny, dopiero 14 dpo miałam plamienie implantacyjne, byłam pewna że zbliża się okres, 16 dpo pozytywny test i beta 357, 48h później beta 609, potem już bardzo wolno rosła, po tygodniu 870.
Ile po owu dowiedziałaś się że jesteś w ciąży?

Galadriela

Rozwiązania
0
Tu widać chyba lepiej.
Ciemnieje laski czy nie?
Na bete ide za 2 godziny
Ja nie będę Cię nakręca, jak dla mnie zbyt blada ciągle. To już chyba 4 dzień z cieniem...
Dziewczyny wiem że kobiet się o wiek nie pyta :D ale z czystej ciekawości chciałam wiedzieć jaki przedział wiekowy tutaj mamy :D ja pod koniec tego roku skończę 27 lat :D
34

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Verona26 Staramy się 3252
A Staramy się 86
PaulinaF Staramy się 20
N Staramy się 3
Blaankaa Staramy się 12365
Do góry