reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Postanowiłam że jeżeli teraz się nie uda to w następnym cyklu próbie hormony . W pierwszej fazie cyklu robi y estradiol,FSH, prolaktyne, i TSH ( cały zestaw) czy coś jeszcze?
Prolaktyne robi się w pierwszej fazie???😳 dobrze że piszesz bo o mały wlos bym zrobiła w piątek wraz z progrsteronem w 21dc😬
 
reklama
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście [emoji20] Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(

Mocno trzymam kciuki. Moja koleżanka miała podobnie krwiak się wchłonął. Tobie tego tez życzę. Gratuluje bijącego serduszka i mocno wierze ze żaden głupi krwiak nie zabierze tego szczęścia!
 
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(
Trzymam kciuki kochana żeby wszystko było ok! 3mm i już bijące serduszko? Mały wojownik, da radę!
 
Hej.
Miałam Wam tu nie zaśmiecać takimi problemami wątku ale myślę, że należą się wyjaśnienia ciszy z mojej strony.
Jak już pisałyśmy o tym tutaj mnóstwo razy, 2 kreseczki to dopiero początek.
Wczoraj po wizycie przepłakałam cały dzień :/ Kropka ma 3mm i bijące serduszko ale obok jest ogromny krwiak, który może zabrać to szczęście :( Jestem przykuta do łóżka , nawet oddychać mam delikatnie, nie stresować się i mieć nadzieję..

Także trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i podczytuję w wolnej chwili, odezwę się pewnie po wizycie prywatnej w przyszłym tygodniu, chyba że coś się szybciej wyjaśni :(
Ojej ☹️ trzymaj się tam! I zdrówka! Oby wszystko poszło dobrze. Wszystkie tu trzymają kciuki za Ciebie ❤️
 
Smerfetka No to przyrost prawidłowy super.

Amh nie tzreba robić w konkretnym dc możesz zrobić kiedy chcesz nawet jak zażywasz hormony. Na ten wynik nic nie wpływa podobno. Nie musisz być tez naczczo. Niedawno robiłam tez mam za chwile 33 lata
 
Postanowiłam że jeżeli teraz się nie uda to w następnym cyklu próbie hormony . W pierwszej fazie cyklu robi y estradiol,FSH, prolaktyne, i TSH ( cały zestaw) czy coś jeszcze?
A masz może zrobione badanie czystości pochwy, i te na chlamydie, cytologię? Mnie pierwsze co to ginekolog te właśnie badania zaleciła zrobić.🤔
 
znalazłam gdzieś listę jakie badania w 3-5 dc a jakie w 21 dc .Robiłam jeszcze testosteron, LH i nie pamiętam już ale gin powiedział,że w moim wieku(33 lata) AMH jest ważne. Muszę zrobić na początku następnego cyklu.
W diagnostyce można pakiet taki kupić
 

Załączniki

  • IMG_20200115_115427_HDR.jpg
    IMG_20200115_115427_HDR.jpg
    3,4 MB · Wyświetleń: 71
  • IMG_20200115_115427_HDR.jpg
    IMG_20200115_115427_HDR.jpg
    3,4 MB · Wyświetleń: 65
reklama
Ja już nie wiem jak interpretować te te tsetsy. Czy już po czy warto jeszcze się starać. Test zrobiony przed chwilą [emoji4]Zobacz załącznik 1068575
Zawsze warto się starać, na pewno nie zaszkodzi😉
Ja robię testy do pierwszego pozytywnego (nie mam wątpliwości, bo wtedy krecha jest od razu, wyrazniejsza niż testowa) i wtedy przez najbliższe 3 dni przytulanki codziennie, jeśli jest taka możliwość. Kilka dni przed owu (bazuję na apce, bo terminy fajnie mi się pokrywają) przytulanki co drugi dzień.
Testów owu używam od trzech cykli i dużo mi to daje, bo wiem, kiedy owu rzeczywiście jest, nie muszę się domyślać, badać śluzu, czy mierzyć temperaturę.
Fakt, że termin pokrywa mi się z tym, co pokazuje apka niczego nie zmienia. Moja przyjaciółka zaczęła robić testy i okazało się, że zupełnie jej się nie pokrywało z tym, co pokazywał kalendarzyk.
 
Do góry